• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlid positive magazine 1. ( 7/2012)

#1
Witaj przyjaciele,

Pochodzi z nowym wolnym akvačasopisom online - Cichlid "positive" magazine. Od pewnego czasu pracujemy nad tym i dziś - 26.06.2012 w oparciu o liczbę pilotów. Nieco wcześniej niż planowano (01.07), ale to się robi, więc na co czekać? : MRK

Jest to magazyn dla nas, dla cichlidárov. Ciekawe artykuły, podróży, wywiady ze światowymi rolników, ichtiologii, historia i aktualności, a może nawet zabawy niewiele. Powinna to być biuletyn, że jest. magazyn, który będzie oparty na "czasami": MRK. Zainteresowanie i ilość materiału, stałe terminy nie są stałe, być może raz na kwartał. Zobaczymy.

Będę wdzięczny, jeśli wystąpią portal do dyskusji na temat tego projektu. Potrzebujemy opinii, sugestie, uwagi i krytykę.

Miłego przeglądania!

Magazyn jest w Internecie pod adresem issuu.com [i] (istnieje możliwość magazynu karencji) [/ i]

Tu jest bezpośredni link do magazynu:

http://issuu.com/cichlidportal.sk/docs/c...magazine_1
www.cichlidportal.sk - słowacki portal pielęgnic
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Słowackiego nie znam, ale zdjęcia piękne Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Qba - butelka soku i znasz jezyk Wink

Zdjęcia świetne, materiały też. Usiąde wieczorem i zapoznam się bardziej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Powtórzę tylko to co napisali moi przedmówcy - zdjęcia superSmile.
Bardzo ciekawie dobrane zdjęcia do prezentacji danego gatunku jako załączniki do artykułu. Każde ujęcie inne, niepowtarzalne i o to chodziSmile. Moim zdaniem widać że robione są przez akwarystów dla akwarystów. Forma graficzna czasopisma bardzo przyjemna w odbiorze jak dla mnie. W temacie treści merytorycznej artykułów nie będę się wypowiadał ponieważ część gatunków nie znam no i język którego tez nie znam.
Tak nawiasem mówiąc to mi osobiście brakuje takiego wydawnictwa na naszym rodzimym rynku wydawnictw akwarystycznych. Może poprzez taką formę publikacji zwiększyłoby się zainteresowanie i popularyzacja innych biotopów pielęgnic hodowanych w akwarium, poza Tanganiką, Malawi i Ameryką PołudniowąSmile
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No Panowie, gratulacje, poprzeczka wysoko zawieszona Smile
Jakość wizualna mnie powaliła, merytoryczna nie jestem w stanie się dowiedzieć bo język całkowicie obcy dla mnie.

No to teraz czas na Nas Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Brawo, dobra robota. Dużo dobrych zdjęć, przyjemna oprawa graficzna. Słowacki nie jest tak odmienny od polskiego ale trzeba się trochę potrudzić by zrozumieć tekst, ale jestem przekonany że warto i trzymam kciuki za następne wydania.

(27-06-2012, 18:59 PM)filas napisał(a): No to teraz czas na Nas Wink
x2
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ostatnia fotka powala. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości