• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara

#1
Kupię guianacara Geayi lub owroewefi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Odradzam u tego pana co kolwiek
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
A czemu? Przecież polecałeś tę firmę w swoich postach na FB.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(08-10-2021, 11:41 AM)Papja napisał(a): A czemu? Przecież polecałeś tę firmę w swoich postach na FB.

Tak dopóki się nie okazały ryby istny kibel , i f1 to on nie wie co to jest
Patryk pousuwałem polecenie tego pana
Pomalu ryby dochodzą do siebie po leczeniu
Ty też miales z nim nie mile doświadczenie ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(08-10-2021, 15:38 PM)Papja napisał(a): Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink

Spoko , wyszło szydło z wora
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(08-10-2021, 00:12 AM)Sloma napisał(a): Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy

Sławek widziałeś je u nich? Bo na zdjęciach wstawionych na fb wyglądały nie ciekawie i stergiosi i owroewefi.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Polecam te ryby, widziałem i są bardzo ładne. Nawet miałem podejrzenie że dzikie bo trochę inaczej wybarwione niż te które u mnie przychodziły na świat. Ubarwienie intensywne i ciemniejsze ale nie były wystraszone.
Mi się podobają i chętnie bym je wziął ale na drugi dzień wyjeżdżałem do Włoch służbowo i bałem się że żona nie przypilnuje ich jak należy.
Jak wrócę z delegacji i nie dostanę tych wymarzonych cupido to chyba wezmę grupkę. Miał ich tam ok. 40 sztuk.

(08-10-2021, 17:41 PM)barttsw napisał(a):
(08-10-2021, 15:38 PM)Papja napisał(a): Bardziej mnie zaciekawiła nagła zmiana podejścia, po takich kwiecistych i miłych pozytywnych opiniach w postach Wink

Spoko , wyszło szydło z wora
każdemu może się zdarzyć
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(08-10-2021, 18:07 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(08-10-2021, 00:12 AM)Sloma napisał(a): Są fajne młode G. owroewefi 4 cm w Aqua Dreams w Bydgoszczy

Sławek widziałeś je u nich? Bo na zdjęciach wstawionych na fb wyglądały nie ciekawie i stergiosi i owroewefi.
   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości