• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA, SA - sprzedaż ryb z USA

#1
Witam,
W imieniu kolegi z Katowic, serdecznie zapraszam do zakupu bardzo rzadkich i pięknych pielęgnic, bezpośrednio sprowadzonych z USA:
- Amphilophus lyonsi - 40 zł/szt.;
- Caquetaia umbrifera - 40 zł/szt.;
- exCichlasoma bocourti - 40 zł/szt.;
- Paraneetroplus bulleri - 50 zł/szt.;
- Paratheraps hartwegi - 40 zł/szt.;
- Paratheraps zonatus - 40 zł/szt.
Przy zakupie większej ilości, możliwość negocjacji ceny. Ryby są wielkości ok. 3 cm. Istnieje opcja dowozu ryb na terenie kraju.
Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu i transportu proszę konsultować z Jackiem:
- tel.: 608046149
- mail: jacek.troph@interia.pl
Jacek jest doświadczonym hodowcą pielęgnic z CA. W swojej sporej hodowli trzyma także wiele innych ciekawych gatunków. Zachęcam do zainteresowania się niniejszą ofertą, jak i hodowlą.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Kurde balans, średnio co miesiąc przejeżdżam przez Katowice i dotąd nie wiedziałem, że tam ktoś ma fajne pielęgnice? Dodgy Dzięki za info Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
zaproś kolegę na forum, jak nie lubi pisać to chociaż mógł by aktualizować swoją ofertę od czasu do czasu, chyba, że ma swoją stronę jak ty Darku Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Cytat:
(03-04-2012, 23:08 PM)piotrK napisał(a): Kurde balans, średnio co miesiąc przejeżdżam przez Katowice i dotąd nie wiedziałem, że tam ktoś ma fajne pielęgnice? Dodgy Dzięki za info Smile

I m.in. od "odnajdywania się" mamy to Forum. Adam, dobrze gadamBig Grin?

Cytat:
(03-04-2012, 23:12 PM)filas napisał(a): zaproś kolegę na forum, jak nie lubi pisać to chociaż mógł by aktualizować swoją ofertę od czasu do czasu, chyba, że ma swoją stronę jak ty Darku Smile

Jacek, póki co, nie ma strony i nigdzie nie "useruje", ale jest otwarty na kontakty w naszym środowisku. Ponieważ jest człowiekiem kontaktowym, sugeruję bezpośredni kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(03-04-2012, 23:49 PM)dator napisał(a): Adam, dobrze gadamBig Grin?

Darku, a co ty jadasz, że tak rymem gadasz? Big Grin

Dla mnie zastanawiające jest, jak bardzo niektórzy muszą ukrywać swe hodowle przed światem, że nawet tak zainteresowani tematem cichlidomaniacy jak Piotrek, nie wiedzą o nich, mimo, że mają je praktycznie pod nosem Smile Nie mogę zrozumieć tylko czemu? Tongue

I pewnie jeszcze wiele takich miejsc jest do odkrycia Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
To są czasem takie skarby jak te nieodkryte gatunki, czy nieznane lądy Big Grin niby po drodze, a nikt nie zauważa. Z tą hodowlą jestem tym bardziej zaskoczony, że niektórzy ludzie z GSA mają niezłe obeznanie na swoim terenie... Jacek musi się dobrze ukrywać Smile Przed następnym spotem do niego zadzwonię, i może zajrzę.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Nie ma cichlidomaniaków całkowicie odciętych od świata. Są pasjonaci funkcjonujący w bardzo wąskich środowiskach akwarystycznych - np. dwa-trzy dobre sklepy akwarystyczne, dwóch-trzech przyjaciół-akwarystów i jest pełna satysfakcja. Nie ujawniają się zwłaszcza wtedy, kiedy nie potrzebują zarobkować na rybach. Znam jeszcze kilku takich, którzy z różnych względów nie są zainteresowani uaktywnieniem się w necie (często podyktowane jest to ograniczeniami zawodowymi). Szanuję ich podejście, gdyż jeszcze do niedawna byłem jednym z nichWink.
Jeśli chodzi o osobę Jacka, to nie jest on taki nieznany w środowisku. Piotrek, tutaj mnie rozczarowałeś na całej liniiConfused. Ale mam nadzieję, że szybko nadrobisz zaległościBig Grin. Jacek ostatnio zakupił dziesiątki akwariów, więc z pewnością dojdzie na mapie Górnego Śląska jeszcze jedno ciekawe miejsca dla cichlidoentuzjastów.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Fakt, może za słabo szukałem... ale stan polskiej akwarystyki nie motywuje by szukać kogoś takiego w okolicy - jak widać myliłem się, ale to dobrze Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Cytat:
(04-04-2012, 08:27 AM)Topielec napisał(a): [quote='dator' pid='14692' dateline='1333489766']
Adam, dobrze gadamBig Grin?

Darku, a co ty jadasz, że tak rymem gadasz? Big Grin

Z rana pożeram wodzienia, żeby nie mieć do ludzi uprzedzenia,
W południe podjadam dafnię, co by umysł pracował sprawnie,
A wieczorem lubię wrotkę, bo po niej na seks mam ochotkę,
I jak tak sobie z Cichlidae jadam, to właśnie rymem gadam.

Jacek, sorry za OTBig Grin

Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Wrotka mówisz? Big Grin

Również przepraszam za OT Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości