• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] chemiclean 6 gramów, oryginalne opakowanie

#1
Photo 
Sprzedam Chemiclean 6g, (porcja na 3400 litrów). Produkt oryginalny prosto z USA, nieotwierany, lekko pogniecione opakowanie tekturowe podczas przesyłki (na załączonym zdjęciu). Cena 200 PLN.


Załączone pliki
.jpg   20201003_165637.jpg (Rozmiar: 116.88 KB / Pobrań: 390)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(03-10-2020, 17:31 PM)pamparampam napisał(a): Sprzedam Chemiclean 6g, (porcja na 3400 litrów). Produkt oryginalny prosto z USA, nieotwierany, lekko pogniecione opakowanie tekturowe podczas przesyłki (na załączonym zdjęciu). Cena 200 PLN.

Sprzedane.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Sprowadziłem nową porcje Chemiclean 6g, (wystarczy na 3400 litrów wody). Ze względu na niższy niż ostatnio kurs USD odsprzedam za 175 PLN. Opakowanie oryginalne, nieotwierane.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Przydało by się, bo wczoraj zapasy wlałem do baniaka, ale całe to za dużo. No i cena... z przesyłką wyjdzie drożej niż z allegroSmile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(18-02-2021, 13:22 PM)Goran napisał(a): Przydało by się, bo wczoraj zapasy wlałem do baniaka, ale całe to za dużo. No i cena... z przesyłką wyjdzie drożej niż z allegroSmile

Cena 175 PLN wg. mojej wiedzy jest najniższa - najtańsze 6 g na allegro to aktualnie 184 PLN, ktoś wystawił na "allegro lokalnie" w Płocku za 170 bez opcji wysyłki. Wolałbym nie otwierać i nie dzielić preparatu - wówczas zawsze możliwe będą teksty o proszku niewiadomego pochodzenia Smile Sugerowałbym raczej dogadanie się z innymi forumowiczami na wspólne zakupy i podzielenie towaru we własnym zakresie.

Sprowadzanie opakowania 2g nie ma wg. mnie sensu - musiałoby to kosztować ok. 110-130 PLN czyli dwa razy drożej za gram.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
No faktycznie wyjdzie podobnie z przesyłką. Ok. Poczekam z zakupem na allegro na porcje to może tu się z kimś dogadamy.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(18-02-2021, 12:04 PM)pamparampam napisał(a): Sprowadziłem nową porcje Chemiclean 6g, (wystarczy na 3400 litrów wody). Ze względu na niższy niż ostatnio kurs USD odsprzedam za 175 PLN. Opakowanie oryginalne, nieotwierane.

Sprzedane
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Odkopie, bo sine mi powolutku chyba wracają Sad
Masz może coś do sprzedania?

A przy okazji zapytam.... Jak to jest , bo albo moi rodzice popełnili błąd posyłając mnie do szkoły albo że mną jest coś nie tak, że nie rozumiem logiki sprzedających na allegro.
Paczka 6g chemicleanu na 3407 l kosztuje 219 zł. Jedna porcja jest na 38 l, czyli dostajemy na okrągło 90 porcji. W innej aukcji 1 porcja kosztuje 2.19 . Zazwyczaj coś w całości kosztuje taniej, niż porcjowane Smile A tu zonk i jest odwrotnie Smile
No chyba, że przy porcjowaniu tak nas robią w bambuko, że z 6 g wychodzi im np 120 porcji Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(29-05-2021, 18:35 PM)Goran napisał(a): Odkopie, bo sine mi powolutku chyba wracają Sad
Masz może coś do sprzedania?

A przy okazji zapytam.... Jak to jest , bo albo moi rodzice popełnili błąd posyłając mnie do szkoły albo że mną jest coś nie tak, że nie rozumiem logiki sprzedających na allegro.
Paczka 6g chemicleanu  na 3407 l kosztuje 219 zł. Jedna porcja jest na 38 l, czyli dostajemy na okrągło 90 porcji. W innej aukcji 1 porcja kosztuje 2.19 . Zazwyczaj coś w całości kosztuje taniej, niż porcjowane Smile A tu zonk i jest odwrotnie Smile
No chyba, że przy porcjowaniu tak nas robią w bambuko, że z 6 g wychodzi im np 120 porcji Smile
Po pierwsze i tak na tym zarabiają czy sprzedają w całości czy na porcje. A po drugie robią nas w bambuko. Dla przykładu przy zakupie 10 porcji powinienem dostać teoretycznie 0,67g a nie dostałem tyle.Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(29-05-2021, 18:35 PM)Goran napisał(a): Odkopie, bo sine mi powolutku chyba wracają Sad
Masz może coś do sprzedania?

A przy okazji zapytam.... Jak to jest , bo albo moi rodzice popełnili błąd posyłając mnie do szkoły albo że mną jest coś nie tak, że nie rozumiem logiki sprzedających na allegro.
Paczka 6g chemicleanu na 3407 l kosztuje 219 zł. Jedna porcja jest na 38 l, czyli dostajemy na okrągło 90 porcji. W innej aukcji 1 porcja kosztuje 2.19 . Zazwyczaj coś w całości kosztuje taniej, niż porcjowane Smile A tu zonk i jest odwrotnie Smile
No chyba, że przy porcjowaniu tak nas robią w bambuko, że z 6 g wychodzi im np 120 porcji Smile

Niestety całe zapasy sprzedałem niedawno, nowy towar przyjdzie najprędzej za miesiąc.

Czy sprzedający na porcje robią ludzi w bambuko? Tego nie wiem, kilka razy musiałem się doraźnie ratować takimi zakupami na porcje i po zastosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta wszystko było w porządku. Osobiście wolę sprzedawać całe oryginalne opakowania aby nie słuchać jak to z 6 g robię zapewne 200 porcji Dodgy

W kwestii opłacalności, porcja za 2,19 może się opłacać komuś, kto sprzedaje naprawdę duże ilości a najlepiej jeszcze przywozi je sobie hurtowo i osobiście w kieszeni zza oceanu. W moim przypadku zamrożenie kasy na jakieś 2 miesiące (tyle idzie w miarę tania przesyłka, są oczywiście też szybsze i droższe opcje - mniej więcej połowę lub więcej wartości towaru) + niepewność tego, że towar się szybko sprzeda, powoduje, że mam przebitkę rzędu 40% na paczce. Porównując z konkurencją ze znanych portali i tak wychodzi, że mam tanio. Decyzja należy oczywiście do kupujących a że akurat sprzedaż Chemiclean nie jest moim podstawowym źródłem utrzymania a raczej czymś przy okazji to mogę się podzielić "kuchnią" na forum Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości