• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Szafka akwarystyczna - wysylka

#1
Witam, szukam firmy ktora wykonuje szafki akwarystyczne na wymiar, najlepiej z wysylka za granice. Jesli moze ktos mi cos polecic to prosze, bo tego jest masa na rynku, a ja sie slabo znam. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Jakiej to ma być wielkości? Ja zrobiłem z płyty meblowej - do pewnej wielkości to się opłaca i jest ok. Trzeba tylko zamówić płyty w odpowiedniej firmie, przywieść i skręcić samemu.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Piotrze, ja jestem za granica, niestety tu cienko ze wszystkim. Smile Poza tym ze drogo. Big Grin Nie chce kupowac szafki Juwela, bo sam znaczek kosztuje kupe kasy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Nie wierzę. Nie macie czegoś takiego jak http://www.korner.pl/pl/ ? Z resztą ja sobie, a Ty chyba chcesz całkiem sporą szafkę, a tego z płyty bym nie robił.

Pytanie jest następujące - czy wysyłka będzie Ci się opłacać? Szczerze wątpię Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Mieszkam na Malcie teraz, wiec tir nie dojedzie. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Polak jakie wymiary I gdzie dokładnie mieszkasz, chodzi o miejscowość. Może da się coś zmajstrować. Po za tym na Allegro widziłem tanie szafki, kurier i po sprawie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Cos chyba nie doczytales. Dokladnie to Tas-Sliema, podac dokladniejszy? Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
A faktycznie, sorki, to ale cię wywiało. A adres dokładniejszy tylko jak zapraszasz :p a tak na serio to ciężko tam z przesyłką?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(24-03-2012, 11:17 AM)Zimna Zośka napisał(a): A faktycznie, sorki, to ale cię wywiało. A adres dokładniejszy tylko jak zapraszasz :p a tak na serio to ciężko tam z przesyłką?

A nie prościej kupić tam materiał i skręcić stojak z drewna jak rmboss?
http://www.cichlidae.pl/showthread.php?tid=9
Nie wymaga to jakichś wielkich zdolności manualnych a cenowo wyjdzie pewnie taniej niż te wszystkie kombinacje. Ewentualnie zlecić to jakiemuś stolarzowi na miejscu a taki powinien tam być
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dzieki masta, to musi byc cos co moge przeniesc jak sie bede przeprowadzal a zapewne bede. Wink
Poza tym nie mam nawet srubokreta, za wszystko odpowiada wlasciciel mieszkania. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości