Odpowiedz 
Nowy użytkownik i stare pytania ;-)
07-02-2019, 22:15 PM
RE: Nowy użytkownik i stare pytania ;-)
Rybami zajmiemy się później. Teraz czekam na zbiornik i sprzęt. Jak będzie stał na miejscu to odezwę się z kolejnymi pytaniami.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2019, 19:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2019 19:23 PM przez rycerz.)
Przepraszam, że piszę post jeden pod drugim.
Ciągle podoba mi sie Cleithracar maronii, ze względu na swój spokojny charakter. One chyba żyją w gęsto obsadzonych roślinnością miejscach. I raczej czystej wodzie. Czy się mylę? Co by do niej dopasować jakieś stadko raczej kolorowe. 

A tak trochę przekornie to jakie pielęgniczki  dopasować do Hyphessobrycon amandae.

Wasza pomoc jest nieoceniona i bardzo mi potrzebna...
Wczoraj, 18:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 18:33 PM przez rycerz.)
Akwarium kupione.

Teraz kolejny etap. Sprzęt. Ale to zamówię przez Internet więc dziś chciałbym się zdecydować. To na pewno będzie filtr wewnętrzny firmy Eheim. Jakie podpowiedzi? ?

Wybrałem już też gatunek pod jaki robię baniak.
Wczoraj, 22:55 PM
Nowy użytkownik i stare pytania ;-)
Jeśli wewnętrzny to idź w HMF w kasecie. Zajmie tyle samo miejsca a więcej daje możliwości. EHEIM, jeśli zewnętrzny Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe