• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Pelvicachromis subocellatus moulondo- pary, RARYTAS!

#35
(21-12-2017, 01:46 AM)Papja napisał(a): walki w celu zbawiania akwarystycznego świata już mi dawno przeszły, bo jak ktoś nie myśli to i tak do niego nic nie dotrze Wink.

100% racji, zaczynam mieć takie same wnioski. I szczerze odechciewa mi się kręcenia filmików na YT - bo tam albo trzeba być głupim (ew. pozostawać w podstawowej, naiwnej fazie rozwoju akwarystycznego na poziomie kolorowych broszurek), albo totalnie niewrażliwym i udawać, że wszystko gra, kiedy gadasz z ludźmi męczącymi ryby dla swojego widzimisię i jeszcze robiącymi sobie z Ciebie kpiny, jak ich o to zadrapniesz. Plusem może być wyhaczenie ludzi, którzy chcą myśleć i się rozwijać, bo takich też sporo jest - i chyba tylko to mnie jeszcze tam trzyma Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [S] Pelvicachromis subocellatus moulondo- pary, RARYTAS! - przez Ramirez Dolores - 21-12-2017, 00:48 AM
RE: [S] Pelvicachromis subocellatus moulondo- pary, RARYTAS! - przez Ramirez Dolores - 21-12-2017, 01:54 AM
RE: [S] Pelvicachromis subocellatus moulondo- pary, RARYTAS! - przez Ramirez Dolores - 21-12-2017, 02:30 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości