Odpowiedz 
Ryby z innej beczki
11-06-2018, 20:58 PM
RE: Ryby z innej beczki
a gurami mozaikowy itp ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2018, 07:07 AM
(11-06-2018 20:58 PM)Czesiu32 napisał(a):  a gurami mozaikowy itp ?

To delikatnie ryby. Dostaną zaraz pleśniawki i zdechną...

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
12-06-2018, 07:36 AM
Pamiętam jak mój zachwyt budziły gupiki w fontannie parkowej, żyły dobrze, rozmnażały się. Teraz w bajorze pływają brzanki różowe, kardynałki i 2 złote rybki. Gąszcz nenufarów i innych chroni przed czaplami. Nic nie karmię oczywiście. Szkoda, że jesienią nie da się ich wyłowić, niestety - korzenie (wysepka wierzbowa) i gąszcz roślin.

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
20-09-2018, 23:22 PM
Dzisiaj szykując się powoli na opróżnianie kastry Dario dario zrobiłem lekkie czyszczenie z wszelakiego syfu jaki wpadł i się okazało, że rybom nic nie jest Big Grin. Pierwszy raz je widziałem od wpuszczenia, a wpuściłem w połowie kwietnia. W siatkę wpadł mi samiec i samica- tłuste bardziej niż w akwarium, gdzie były futrowane artemią, podczas gdy w kastrze nakarmiłem je przez ten czas z dwa razy i tylko wpuściłem żywe rozwielitki Wink. Do tego wydaje mi się, że urosły- a były już dorosłe O maj gat.

"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
21-09-2018, 09:36 AM
A jakiś narybek?

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 24 gatunków ryb, z czego pielęgnic 12

pozdrawiam, Łukasz
21-09-2018, 13:18 PM
Dawaj zdjęcia !! Smile
Moje gymnosy jeszcze siedzą na ogrodzie ale już niedługo zpowrotem do akwarium..

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-09-2018, 13:18 PM
O narybku się dowiem wylewając wodę z kastry przez drobniutką siatkę, jeżeli jest Big Grin. A jeżeli go nie ma, to samica wygląda tak, że jak wpuszczę ją do akwarium w domu to wyższa temperatura zaraz powinna zastymulować tarło Wink.

"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe