• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;)

#16
Kiedyś dyskutowałem z tym gościem, chociaż może to za dużo powiedziane - wyglądało to raczej jak gadanie do ściany.
To jest klasyczny przykład człowieka, któremu wydaje się iż jest "pomazańcem" i jego "prawdy objawione" są jedynie słuszne. Próbowałem, bo koleś mieni się "biotopowcem" (weź 40 litrów betonowej kranówy, wrzuć garść patyków, co się nawinie to do bigosu rybnego i "włala" masz biotop czarnych wód). Odpuściłem sobie Big Grin

Teraz traktuję jego "artykuły" jako lokalny folklor (koleś jest spod Poznania) i tyle. 
Niereformowalny typ, bez wiedzy, bez chęci zdobywania wiedzy (akwarystyka już się wszystkiego dowiedziała sto lat temu, a teraz to "wiedza" koncernów, które chcą nas okraść!) i bez krzty samokrytycyzmu, który notabene autorytarnie "odbiera" prawo dyskusji o warunkach dla ryb, jeśli jesz mięso (hipokryto! zabójco!). Wink

Taki "lokalny mistrz świata i okolic".
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:19 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:39 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:48 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 19:57 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 22:27 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez fazi_poz - 26-05-2017, 06:00 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości