• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;)

#4
Ciekawy artykuł  i daje do myślenia choć informacje w nim zawarte były mi i zapewne innym forumowiczom znane. Robienie rybom tatuaży jest okropne. Oby nigdy tej ,,mody" do nas nie sprowadzono. Co do sprowadzania dzikich ryb,  jest to drażliwy temat.Większość z nas marzy o kawałku natury w swoim domu. Jest to piękne ale czy faktycznie potrzebne( dzikie ryby)? Myślę, że poprzez zakup dzikich ryb sami przyczyniamy się do niszczenia środowiska. Oczywiście wiem, że są normy połowów i niekiedy w akwariach ratowane są niektóre gatunki ryb ale niekiedy warto poskromić własna chciwość, posłuchać własnego sumienia i odpuścić sobie zakupu kolejnego ,,rarytasu"...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:19 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:39 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez schmeichel - 25-05-2017, 18:45 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 18:48 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 19:57 PM
RE: Artykuł o mrocznych stronach akwarystyki ;) - przez Ramirez Dolores - 25-05-2017, 22:27 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości