Odpowiedz 
Paretroplus maculatus
17-12-2017, 15:45 PM
RE: Paretroplus maculatus
Czekają na karmienie jak sfora szczeniąt Wink Są przepiękne. Zdaje mi się, czy są mniej ruchliwe niż menarambo?

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 16:56 PM
Już pisałem na FB, ta plama robi swoje i dodaje sporo uroku tym rybom, nie wiem czy to złudzenie ale czy nie są bardziej "mięsne" w budowie od rambo? Być może to efekt innego ubarwienia ale rambo wydają się mniejszymi "byczkami" Wink

Mój wzór na dobór wielkości ryb do akwarium:
długość akwarium / 20 = długość dorosłej ryby
To na prawdę dopiero wtedy dobrze wygląda Smile
AKTUALIZACJA:
długość akwarium / 40 = długość dorosłej ryby
To na prawdę dopiero wtedy dobrze wygląda i funkcjonuje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-12-2017, 20:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2017 20:07 PM przez wet-aqua.)
(17-12-2017 15:45 PM)piotrK napisał(a):  Czekają na karmienie jak sfora szczeniąt Wink Są przepiękne. Zdaje mi się, czy są mniej ruchliwe niż menarambo?
Film robiony po większym sprzątaniu w akwarium z czyszczeniem filtrów. Są wtedy ostrożniejsze niż normalnie . Ogólnie w zachowaniu są bardzo podobne do P. menarambo.

(17-12-2017 16:56 PM)filas napisał(a):  Już pisałem na FB, ta plama robi swoje i dodaje sporo uroku tym rybom, nie wiem czy to złudzenie ale czy nie są bardziej "mięsne" w budowie od rambo? Być może to efekt innego ubarwienia ale rambo wydają się mniejszymi "byczkami" Wink
Faktycznie "czoła " trochę wcześniej robią się mocniej wyrażone niż u P. menarambo.
28-12-2017, 18:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2017 18:56 PM przez wet-aqua.)

Paretroplus maculatus - pierwsze poważniejsze zwiastuny dojrzewania
10-03-2018, 19:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2018 19:35 PM przez wet-aqua.)
[video=youtube]http://https://youtu.be/Xge19A1u3jY[/video]

Po długiej przerwie, licznych walkach, znowu wykazują zachowania tarłowe. Trzeba być cierpliwym.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe