• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Przemek Wieczorek i Akwarium Szczecin

#11
Witam

Doskonale Was rozumiem. U mnie jeśli chodzi o kontakt było podobnie. Ogólnie akwarium odebrałem po 2 miechach od zamówienia - więc i tak w miarę szybko. Wymiar się zgadza, grubość szkła również jedyne 2 minusy jakie znalazłem to przecięta czarna folia na plecach zbiornika oraz porysowane drzwi szafki (oklejona szkłem czarna).
Trochę to widać ale tragedii nie ma. Zamówiłem również oświetlenie 4 ledy były wadliwe. Odesłałem na koszt Pana Przemka w ciągu 4 dni oświetlenie wróciło do mnie naprawione i działa do dzisiaj.
Zamawiałem też szyby nakrywowe które do mnie nie dotarły ale za nie Pan Przemek zwrócił pieniądze.
Ogólnie czy jestem zadowolony tak ale czy mega zadowolony to nie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Możesz poczuć się jak VIP mając szkło od niego bo coraz mniej jest ich już. Sam mam akwa ze stelażem od niego. Ogólnie jestem zadowolony bo poza jednym niedociągnięcia względem projektu cała reszta jest na plus. Dodatkowo finalnie dostałem gratisowo nogi w stelażu do regulacji i tylna szyba oklejona na czarno folią. Cena za całość też baaardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.
Fakt ze trzeba było czekać i dzwonić ale zrobiłem to z wyprzedzeniem. Ogólnie mogę polecić ale trzeba pilnować
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
...Więc kwestia stracenia klientów różnicy nie robi - Przemek nasz rynek traktuje jako dodatek do zamówień zagranicznych i taka jest prawda. [Obrazek: wink.gif]...



I co ? czy to jemu i jego podobnym daje prawo żeby polskich klientów traktować w ten sposób jaki opisał bakus_44 


Pieniążki z zachodu posmakowały ? DOBRZE ! niech trzepie ich jak najwięcej, ale nie traktując przy okazji polskich klientów jak śmieci !

Jeśli nie jest w stanie obsłużyć polskich zamówień w sposób w jaki twierdzi że to zrobi przy ich składaniu, to niech tego nie robi wcale, jeśli tak postępuje to żaden z niego profesjonalista...


Albo coś się robi, tak jak się twierdzi że się zrobi, albo nie robi się tego wcale ! I to jest profesjonalne podejście.


...ale Wy nie rozumiecie specyfiki pracy i targetu Przemka i lejecie brudy...

fazi ręce mi opadły jak czytałem co napisałeś człowieku, jedna wielka obrona tego jakże skutecznego wykonawcy...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Ale żeby nie było następny większy baniak na pewno zamówię u Przemka Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Lukas - z tym wszystkim wyjedź do Przemka nie do mnie. Wytłumaczyłem Ci i innym dlaczego tak jest i nie miej do mnie awersu za napisanie prawdy.
Nigdzie nie napisałem, że pochwalam to co robi z klientem, ba sam ponarzekałem więc jaka "jedna wielka obrona"?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Wytłumaczyłeś mnie i innym dlaczego tak jest...


Ale to nie usprawiedliwia takiego podejścia do klienta !
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Witam, ja na swoje akwaria czekałem 2-3 tyg i zapłata zawsze przy ich odbiorze ... nie wiem skąd taka różnica ale nie czekał bym 4 miesięcy na sklejenie pięciu szklanych płyt .... to jakis absurd .. no chyba że te akwaria są z telewizorem ...
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Jakbym miał czym odebrać swoje akwa też pewnie zapłaciłbym przy odbiorze. Zapewne czas realizacji wtedy trwa znacznie krócej Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Lukas a gdzie ja cokolwiek usprawiedliwiam? Zagalopowałeś się Wink żale wylewaj Przemkowi ale najlepiej w twarz, a dopiero potem na forum gdzie sam Przemek się raczej do niczego nie odniesie Wink
Ja też nie wyobrażam sobie czekania na szkło tyle czasu i nie zerwanie umowy... Przecież takie prawo w Polsce funkcjonuje Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
skoro ktoś nie chce robić dla Polaków to niech da unijne ceny to nikt nie będzie mi głowy zawracać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości