• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [200] [Ameryka Południowa/ale niebiotopowe] "Dzienniki Dwusety"

Jedno pytanie. Ruki, pisałeś o torfowcu. Czy masz na myśli sprasowane kostki torfowca - podłoże do storczyków? Widziałam takie coś w sprzedaży. A może myślałeś o podłożu do terrariów?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A ja się pytam gdzie apdejcik z nową parką ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W moim morskim temacie Tongue
Ale mogę zapodać i tu (słodkie wody od m/w 10':48''):
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No wiem. Ten filmik skłonił mnie do podbicia tematu. Ale taki łączony materiał to raczej kiepski apdejt. Może napiszesz troche o ramirezach ? Brakuje tych ryb na forum...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hmm, specjalnie zrobiłam łączony filmik, żeby było ciekawiej Wink no ale rzecz gustu.
Miałam też niecny plan: pokazać trochę morskiego świata słodkowodniakom i odwrotnie; żeby trochę zbliżyć te dwa światy :hihi: bo każdy - mam wrażenie - okopał się w swojej twierdzy i naparza w ten drugi amunicją czasami ostrą Big Grin co mnie zdumiewa bezgranicznie, bo i to i to akwarystyka, i tu i tam jest co odkrywać.
O ramirezach coś będzie. Od dawna się z tym noszę, wolałam jednak zrobić dłuższe obserwacje, żeby lepiej poznać te ryby. Na forum pewnie dlatego ich brakuje, że większość je "przerobiła" na początku i są dostępne w każdym sklepie, a teraz ich kuszą rzadsze i trudniejsze gatunki...
A w tym konkretnym wątku nie robiłam 'apdejtów', bo zwyczajnie go nie lubię Wink stanowi przegląd wszystkich błędów i nerwów początkującego, najchętniej bym go wykasowała gdybym mogła. Jeżeli coś kiedyś, to już raczej założę nowy temat.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości