• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dyskusja nt. jakości mrożonek

Potwierdzam niestety jakość mysis - mocno rozdrobniony. W ciągu ostatnich miesięcy kupowałem kilka razy i zawsze taki sam. Chyba przerzucę się na inne (jeśli chodzi o mysis), ktoś coś poleci? Do innych mrożonek ON nie mam zastrzeżeń (kupuje artemie, kryl, szpinak, siekane omulki). Kiedyś próbowałem czarnego komara ale pamiętam, że też był rozdrobniony i zrezygnowałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(08-07-2017, 10:30 AM)piotrK napisał(a): Zazdroszczę takiej dostępności. Ja musze jechać 30 km do częstochowy a i tak mają mały wybór. Sad

Piotrze powiedz proszę gdzie w Częstochowie można kupić dobrej jakości jedzonko dla ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ostatnio miałem lasonogi z Ichtio Tropic i były naprawdę fajne

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(24-04-2020, 21:02 PM)alexdemo napisał(a):
(08-07-2017, 10:30 AM)piotrK napisał(a): Zazdroszczę takiej dostępności. Ja musze jechać 30 km do częstochowy a i tak mają mały wybór. Sad

Piotrze powiedz proszę gdzie w Częstochowie można kupić dobrej jakości jedzonko dla ryb.
Raczej można było. Na osiedlu koło OBI był sklep z akwarystyką morską, gdzie raz zamówiłem mrożonki Ocean Nutrition. Ale już potem chyba nie mieli. Niestety w mojej okolicy sklepikarze są zbyt leniwi żeby zamówić żarcie z IT. Dlatego wolałem kupić 0,5 kg tafle w Płaszczce w Gliwicach jak byłem na spotkaniu GSA. W aktualnej sytuacji zastanawiam się nad zamówieniem u producenta przez internet.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W takim razie powiedzcie które mrożonki z jakich firm polecacie? Bo u mnie w mieście nie ma Ocean Nutrition więc zamawiam przez neta i nie chcę ryzykować kolejnych nieudanych zakupów. Kupiłem tego sporo i teraz muszę się z tym bujaćZly
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja mam ze żmijki ochotkę i krewetki koktajlowe. Ochotka jak ochotka ale krewetki świetne. Rybki wcinają aż miło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-04-2020, 18:11 PM)piotrK napisał(a):
(24-04-2020, 21:02 PM)alexdemo napisał(a):
(08-07-2017, 10:30 AM)piotrK napisał(a): Zazdroszczę takiej dostępności. Ja musze jechać 30 km do częstochowy a i tak mają mały wybór. Sad

Piotrze powiedz proszę gdzie w Częstochowie można kupić dobrej jakości jedzonko dla ryb.
Raczej można było. Na osiedlu koło OBI był sklep z akwarystyką morską, gdzie raz zamówiłem mrożonki Ocean Nutrition. Ale już potem chyba nie mieli. Niestety w mojej okolicy sklepikarze są zbyt leniwi żeby zamówić żarcie z IT. Dlatego wolałem kupić 0,5 kg tafle w Płaszczce w Gliwicach jak byłem na spotkaniu GSA. W aktualnej sytuacji zastanawiam się nad zamówieniem u producenta przez internet.

Czy to dojdzie zamrożone?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(26-04-2020, 10:23 AM)ksonski napisał(a): Ja mam ze żmijki ochotkę i krewetki koktajlowe. Ochotka jak ochotka ale krewetki świetne. Rybki wcinają aż miło.

Żmija To IT
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja mam chyba niezłego farta bo nie trafiłem jeszcze na zepsute mrożonki. Stale zaopatruję się w 3 sklepach (zależy gdzie prawie mam po drodze) i szczerze to nawet nie zwracam uwagi na "markę" tego co biorę Zawstydzony Wchodzę, mówię co chcę, pakują mi to i uciekam pędem do domu żeby się nie rozmroziło Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(26-04-2020, 10:25 AM)sbc napisał(a):
(25-04-2020, 18:11 PM)piotrK napisał(a): Raczej można było. Na osiedlu koło OBI był sklep z akwarystyką morską, gdzie raz zamówiłem mrożonki Ocean Nutrition. Ale już potem chyba nie mieli. Niestety w mojej okolicy sklepikarze są zbyt leniwi żeby zamówić żarcie z IT. Dlatego wolałem kupić 0,5 kg tafle w Płaszczce w Gliwicach jak byłem na spotkaniu GSA. W aktualnej sytuacji zastanawiam się nad zamówieniem u producenta przez internet.

Czy to dojdzie zamrożone?
Tak.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości