• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l][SA] Old school classic

Akwarium nadal istnieje Wink
Została para gujanek. Gdy tylko Cichlasomy poszyły zimować do piwnicy i temperatura wody wzrosła do 27st, po rocznej przerwie podeszły do tarła. Od tygodnia prowadzają ogromną chmarę i demolują akwarium. 
Ogólnie nie polecam tych rybek bo psują wystrój Wink

   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Klimatycznie i naturalnie.
 
Podziękowania złożone przez:
Jak zawsze super, to jeden z moich ulubionych akwariów na forum Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Podobają mi się te gujankiHejka
Akwa jak zwykle super choć wcześniejsze odsłony bardziej mi się widziały.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Podziękowania złożone przez:
(22-03-2021, 23:40 PM)Sloma napisał(a): ... wcześniejsze odsłony bardziej mi się widziały.

Mi też ;P
Nie mogę się podpisać jako autor tej aranżacji. Moja rola w prowadzeniu tego akwarium ogranicza się do rzadkich podmian, karmienia i czyszczenia prefiltra. Gujanki za nic mają zasadę "złotego podziału", urządzają się po swojemu. Nawet za ogrodnictwo się wzięły. Co jakiś czas wykopują lotosy i zakopują bulwy w innym miejscu. A potem wyrasta mi zielsko tuż przed przednią szybą Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Z tym wykopaniem lotosu to u mnie ostatnio dorwały się do doniczki plastikowej i wyniosły gdzieś bulwy nawet nie wiem gdzie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Podziękowania złożone przez:
(23-03-2021, 11:06 AM)-KUBA- napisał(a): Z tym wykopaniem lotosu to u mnie ostatnio dorwały się do doniczki plastikowej i wyniosły gdzieś bulwy nawet nie wiem gdzie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Jak wyrosną to zobaczysz ;P
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Akwarium istnieje w niemal nie zmiennej formie.
Cichlasomy sobie pływają i żebrzą o żarcie. Dominująca para odbyła 3 tarła. Z pierwszego odłowiłem około 40szt. Rosną bardzo szybko. Drugiego miotu nie dokarmiałem, pływał z dwa tygodnie. Trzeciego miotu nie było, ikra zniknęła podczas zamieszania przy podmiance.

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Z tym gatunkiem to już jest całkiem Klasyk Big Grin Podoba mi się jak zawsze.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Piękne akarowisko! Taki spokojny ten baniak, nie tęsknisz za Guianacara?
Jumpeveryone
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości