• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l][SA] Old school classic

Rzeczywiście słabe te mieczyki skoro poniżej 24 im nie służy. U mnie kiedyś padła grzałka, nie zauważyłem nawet i jakieś 3 dni 19 stopni miały I nawet widać po nich jakichkolwiek zmian.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Podziękowania złożone przez:
Ano słabe, a tak mi się podobają....

   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Hehehe teraz to jest prawdziwe tytułowe akwarium Big Grin
Jumpeveryone
 
Podziękowania złożone przez:
Kupowałeś od jakiegoś hodowcy czy sklepowe?  Jak byś chciał będę miał niedługo na wydaniu, mam fajne zielone z czarnym pasem.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Podziękowania złożone przez:
(21-04-2020, 23:12 PM)Adrian napisał(a): Kupowałeś od jakiegoś hodowcy czy sklepowe?  Jak byś chciał będę miał niedługo na wydaniu, mam fajne zielone z czarnym pasem.
Sklepowe. Planowałem dzikie molinezje, ale nie szukałem zbyt uparcie a te się trafiły w zoologu. Nie wyglądały najlepiej :/ Łudzę się, że coś z nich będzie. Błyszczący zielononiebiesko pas z odrobiną czerwieni na prawdę ładnie wygląda.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
(21-04-2020, 13:41 PM)piotrK napisał(a): Ło Panie jaka zupa Big Grin Mam nadzieję że gujany trafią w dobre ręce.

To jest ledwo rzadki rosołekHaha
 
Podziękowania złożone przez:
Te Twoje to takie zielone z ananasem spiknięte. Mieczyki dobrej jakości na sklepie to chyba tylko jak ktoś nadwyżkę od siebie odda, z resztą tak jak ze wszystkim. Sam kupowałem ostatnio czarne to za pierwszym razem kilka dni życia. Drugie już bezpośrednio z worka od hurtowni i powoli aklimatyzowałem u siebie. Tym razem się udały, spiknąłem czarne z czerwonymi i teraz mam jeden wielki mix. Czerwone, berlinki, zielone, czarne z czerwonym okiem i płetwą i czarne z przezroczystą płetwą. Jeszcze miesiąc i będę wydawał. Na zdj. czarnuchy.

   
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Podziękowania złożone przez:
Ładne Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
I jak się poukladalo w twoim akwarium?
 
Podziękowania złożone przez:
Bez zmian. Gujnaki się nie trą to jest spokój. Nie miałem czasu żeby wystawić je na olx, z resztą i tak nie ma na nie chętnych. Pewnie zostaną u mnie do końca swojego rybiego życia. Jeśli nie znajdą nowego domu to cichlasomy pójdą do piwnicy do 130/70/70.
P.S Mieczyki się mnożą, a przeżywalność młodych jest spora (!)
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości