• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dostawa dyskowców WF od Hudsona Crizanto

#11
Kilka następnych zdjęć

   

   

Marta

   

   

   

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
a gdzie greeny? na 3 foto?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Juruá Green Discus - to zdjęcia z przed trzech dni.

   

   

   

   

Japurá Green Discus

   
   
   

Wszystkie bez wyjątku jedzą płatki spiruliny Ocean Nutrition, spirulina O.S.I, Naturefood Supreme Doktor, N. Supreme Marine, N. Supreme Artemia, żywego wodzienia, shrimp mix (groszek, krewetki, kryl, pomidory, czosnek).

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
no dają radę greeny to jest to tylko czemu takie drogie?ile mają cm? piorą się już między sobą?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
14-15 cm, piorą? raczej małe przepychanki.

Zapytaj się Crizanto dlaczego ma drogie ryby? Bo ja wiemSmile To nie pierwsze moje dzikusy, ale nie ma co porównywać z innymi, nie ta klasa rybSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Pytanie powinno brzmieć :czemu zarabiamy tak mało,a nie,że ryby są drogie Smile
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Skoro tak przedstawiacie sprawę, to zwracam honor Smile Ile to się człowiek naczytał o setkach wydanych na metro, badaniach pod mikroskopem. Ale co do pędzenia osmozy w beczce to chyba prawda? Smile
Whiskey and women got my money, blues and devil got my soul...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Nie leczę ryb od Crizanto, ani innych, które sprowadzałam wcześniej. Ryby dotarły w znakomitej kondycji, wyselekcjonowane (kształty, wielkość oka, długość płetw piersiowych - przynajmniej na to zwracają uwagę spece) nauczone pobierania pokarmu, nie płochliwe, żwawe i ciekawskie. Do tego parametry wody mam pH, 6,7, GH 3, KH - 2-3. Mieszanka kranówki z RO. Codzienna podmiana 15% wody odstanej wcześniej. Jak napisałam powyżej więcej czasu spędzam na oglądaniu niż pracy przy nich. Jedynej chemii jakiej użyłam to był Kordon Fish Protector przy rozpakowywaniu i Kordon Ich Attack do zbiornika z Red center bar, bo jedna, największa sztuka około 17 cm miała nieco przypalone płetwy. To tyle. Teraz tylko utrzymywanie niskiego N03 i karmienie wg mojego pomysłu (jak napisałam powyżej).

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
A tak na filmach zrobionych dzisiaj rano prezentują dyskowce od HudsonaSmile





Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Piękne rybki, chodzą mi po głowie, ale delikatnie. Takie tam plusy i minusy łączenia WF i pochodzących ze sterylnej hodowli są i stąd dylematy. Czy kontrolują Państwo ryby pod kątem pasożytów? Chociaż to nie mój jedyny znak zapytania Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości