• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [160L] Mała, zielona Tanganika by Limak.

#6
(13-10-2014, 20:29 PM)Grehu napisał(a): Niepotrzebnie planujesz tutaj naskalniki. Caudo i multiki w zupełności wystarczą. Wprowadź jednocześnie grupkę z każdego gatunku. Zrób jedno duże skupisko muszli dla multików, a dla caudo zostaw skały i pojedyncze muszle. Jest wtedy szansa na stworzenie jednej zgranej kolonii multifasciatusów. Teraz jest ryzyko powstania dwóch rywalizujących grup.
Witaj Smile

Zdaję sobie sprawę, że 3 gatunki w 160L są mocno na styk. Szczerze to zależało mi na takim 3-gatunkowym układzie ze względu na różnorodne strefy i sposób zachowania tych gatunków. Konsultowałem obsadę na KMT i dowiedziałem się, że taka obsada może zafunkcjonować jak należy. Wprowadzę młode rybki i będę obserwował sprawę - jeśli zauważę że taki układ nie sprzyja to któryś gatunek (z wielkim żalem) wyleci.
Co do rewirów Multików, to wszędzie gdzie czytałem napisane jest by oddzielać właśnie rewiry, żeby cała grupa się podzieliła, że to sprzyja a nie przeszkadza... Teraz już sam nie wiem co mam myśleć skoro mówisz inaczej :/
Pozdrawiam,Kamil.

[650L] Labirynty Azji południowej...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
[160L] Mała, zielona Tanganika by Limak. - przez Limak86 - 04-10-2014, 10:03 AM
RE: [160L] Mała, zielona Tanganika by Limak. - przez Limak86 - 14-10-2014, 07:49 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości