• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO

#38
Proszę administrację o wycięcie tej dyskusji i założenie dla niej nowego wątku typu "Sepher się lansuje", "Sepher ma pociąg do dziewczyn i nie interesuje się akwarystyką" itp bo szkoda aby relacja była rozwalona przez zbędną dyskusję na temat aspektów moralnych prowadzenia się Sephera ;p
Przyszedł czas podziękowań Smile

Andoszka Tobie Aniu szczególne podziękowania za uratowanie koloru wody w naszym nano, za miłe towarzystwo, za fajne rozmowy.

Juwelinka Za to jaka jesteś Smile I za urocze rumieńce Wink

Aquael Za profesjonalny personel który był w stanie znieść grad moich dziwnych pytań, za pozytywną reakcję na akcję hospicjum, za poświęcenie mi czasu przez Pawła Zarzyńskiego, za ładne dziewczyny Wink

Diversa Za użyczenie po raz kolejny akwariów, za wafelki (chociaż załapaliśmy się ledwie na parę sztuk Sad )


Juwel Jak zwykle za poratowanie świetlówkami (znowu oczyma byśmy tylko świecili), za to że świetnie się z wami gada, za paleciaka którym "księżniczki się woziły"

Dator Gość który mając do opróżnienia własne zbiorniki olał je i pomógł nam walczyć z naszymi. Trofek poszedł do Datora pożyczyć tylko rurkę do spuszczania wody a wrócił z gościem dzięki którego bezinteresownej pomocy wróciliśmy do wrocławia po 1.00 a nie około 3-4 nad ranem. Wiele osób nam pomagało ale Ty Dator, jesteś wyjątkowym człowiekiem.

Gravel Za dostarczenie nam po raz kolejny świetnych podłoży do naszych zbiorników.

Gurami1 Gość który ma najładniejsze korzenie na świecie i wyposaża w nie drużynę pleco na każdy wyjazd. Szkoda że Cię z nami nie było :/

Hardun Za możliwość poleżenia na trawce, za ciekawe rozmowy o terrarystyce


Państwo Kociołkowscy Za miłe towarzystwo, za poświęcenie nam naprawdę dużej ilości czasu

Mr Garden Za towarzystwo, za ubaw, za chęć pójścia ze mną na zakupy placków do PKMD

Water & Garden za roślinność do nano której zapomnieliśmy zabrać z domu

Koleżankom i kolegom z innych stowarzyszeń, klubów, for którzy wraz z nami byli na targach. Bez was te targi straciłby dla nas sens. Wasza życzliwość, pomoc była naprawdę ogromna zaś wasze towarzystwo wspaniałe. Mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy czy to na targach czy też prywatnie.

Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne Za wszelaką pomoc którą nam udzieliło, za świetne towarzystwo, za ładne dziewczyny, za Grześka którego cała ekipa uwielbia. Minus za was że nie dostarczyliście Swientego.

Miejski Ogród ZOOlogiczny w Warszawie Szczególne podziękowania dla Pana Rafała Okońskiego. Za udostępnienie wody z swoich akwariów. Efekt tego był widoczny od razu. Lki się nie zestresowały nam jak na zoobotanice, wręcz plażowały się przed przednią szybą.

I jeszcze jedno podziękowanie specjalne: Dla nieznajomego człowieka z PKMD który w niedzielę pozbierał mnie z posadzki w momencie gdy zaczął mi się film urywać. Długotrwały brak snu, zmęczenie, kawa za kawą zrobiły swoje i zaczynał mi się "świat kończyć"... Ów człowiek zauważył to mimo że leciał gdzieś, pomógł mi usiąść, chciał wezwać pogotowie i zawiadomił ekipę pleco iż Sepher im się rozjeżdża. Dziękuję Ci kolego, jesteś wielkim człowiekiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO - przez Sepher - 04-10-2011, 12:37 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości