• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO

#33
Bernardzie, odpuść, proszęWink.
Masz na naszym Forum setki zdjęć samych ryb i zbiorników (aż się powtarzają). Wiadomo, co fotograf, to inne spojrzenie. I bardzo dobrze (Kuba, jako jedyny - póki co - wstawił fotkę ryby z mojego akwarium, której nie opisałem i którą w sporym zbiorniku trudno było zobaczyć, takie było założenie).
Niebawem Kuba, w moim imieniu, wstawi zdjęcia dotyczące samych wystawców-akwarystów i gości Wystawy. Zależy mi na tym tak bardzo, jak zależy mi na integracji naszego środowiska. Pamietajmy, że m.in. integracji służą takie imprezy. I fotografia tutaj jest oczywiście wspaniałą pamiątką.
Dla mnie fotoreportaż Sephera pokazuje wiele aspektów organizacji ZOO-EXPO. Dostrzegam w tych fotkach elementy, których nie zauważyłem spędzając na miejscu wiele czasu. Pomimo, że jest już po ZOO-EXPO, dzięki takiemu materiałowi nadal poznaję współwystawców (nicka Ani właśnie znalazłem w tym materiale). Jeżeli na fotce widzę jakiś filtr, to dla mnie jest to filtr akwarystyczny, którym warto się zainteresować z samego faktu, że służy do czyszczenia wody w akwarium (nie muszę się koncentrować na tym, jak Sepher wszedł w jego posiadanie).
Nasze Forum jest płaszczyzną wymiany wiedzy, doświadczeń, uwag i refleksji dla hodowców pielęgnic ze wszystkich możliwych biotopów. Łączy wiele środowisk akwarystycznych z terenu całego kraju.
Fotoreportaż urozmaica nasze Forum, wpisując się w różnorodny charakter naszej Stronki, co ewidentnie jest jej silną stroną. Dodatkowo, jest zrobiony z jajem (w odróżnieniu np. od moich surowych fotek). A to, że do Sephera lgną piękne kobiety, to tylko pozazdrościć (Sepher, a jak Ty to właściwie robisz?Big Grin).
Bernardzie, gdybyś miał okazję zamienić słowo z Sepherem, zorientowałbyś się od razu, że człowiek ma ogromną wiedzę i możliwości jeśli chodzi o wybrane gatunki ryb. Nie będę go promował, bo wypromuje się sam.
To jest moja skromna opinia. I jeszcze raz powtórzę, są u nas i ryby, są u nas i ich hodowcy. Niech każdy ma własne spojrzenie - czasami via obiektyw - na różne obszary akwarystyki, nawet tej odleglejszej. Podtrzymuję, że to rozwija i integrujeWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO - przez dator - 04-10-2011, 10:42 AM

Skocz do:


Browsing: 2 gości