• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO

#31
Nie zrozumiałeś...
Pisząc o autopromocji miałem na myśli, że robisz z siebie gwiazdę i prezentujesz siebie na fotkach. Rozumiem, jedna, dwie, ale nie tyle. Nie przeszkadza mi pisanie o działaniach Pleco - przeciwnie, to akurat mnie interesuje i o ile admin nie ma nic przeciwko, to ja tym bardziej.
Informacje nt funkcjonowania i organizacji targów też mogą być ciekawe, ale co ma z tym wspólnego widok jakiejś pary leżącej w krzakach, czy powtarzające wyznania związane z tym, która z kobiet była ładna. Mając do wyboru pozujących ludzi obok zbiorników i samych ludzi zdecydowanie wolę pierwszą wersję.
To jest oczywiście tylko moje zdanie.

Czytam wszystkie wątki na tym forum, które - jak wskazuje nazwa - poświęcone jest pielęgnicom, a nie prezentacji niewyspanych facetów i ładnych kobiet Wink

Twoja działalność na forum jak dotąd ogranicza się do autopromocji, promocji Pleco i prezentacji produktów, które dostałeś do testów. Z pielęgnicami ma to niewiele wspólnego.
Gdybyś zamiast prezentować się jako gwiazda, pisał o L-kach - nie byłoby z mojej strony słowa krytyki.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO - przez Bernard - 04-10-2011, 08:47 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości