Odpowiedz 
Decyzja podjęta
02-03-2014, 13:16 PM
RE: Decyzja podjęta
Saszetki Sery gotowe do wylęgu kupisz chyba w każdym sklepie, potrzebna jest niestety pompka do napowietrzania. Kiedy spytałem "u siebie' o artemię dekapsulowaną popatrzyli na mnie jak na kosmitę, wiec w tym wypadku pozostaje net.Smile

Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 13:20 PM
Oj nie niestety hodowla własna odpada Smile. Poszukam tej dekapsułowanej w necie jeżeli faktycznie jest lepsza dla maluchów niż oczlik. 
02-03-2014, 13:32 PM
Już bez przesady -butelka 0,5 0,3L ,trochę soli ,wężyk i pompka to takie be?

[Obrazek: diyWI0o.jpg]
02-03-2014, 20:55 PM
Mi nie chodzi o kwestie be czy nie be tylko skoro są inne rozwiązania bez hodowli to osobiście wolę takie Smile
03-03-2014, 10:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 10:40 AM przez miewan.)
Spokojnie, multiki jak raz zaczęły będą to robić wkółko, zostaw z żarciem jak jest, na rynku multifasciatusów jest multi, więc za jakiś czas będziesz miała problem co robić z nadwyżkami, a tak przeżyją największe cwaniaczki -> więc z najlepszymi genami.
"Podkradanie" młodych to standard u signatusów (też samce, u mnie samica zawłaszczyła nawet część małych ornatipinnisów), nie słyszałem i nie widziałem anektowania małych przez ciotki u multików, więc pewnie samiec to ogier i poligamista.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-03-2014, 12:13 PM
Miałeś racje wszystkie 4 samiczki mają swoje własne przecinki Smile. Więc może lepiej że karmię oczlikiem i przeżyją te które są najbardziej cwane Smile.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe