• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Plan budowy - regał dla pielęgnic CA

#18
(09-01-2023, 19:02 PM)matheo napisał(a): Następne moje pytanie to czy regał z profila 40x40x3 zimnogięty będzie ok? Druga sprawa jak macie pospawane regały to każda ramka opiera się na nodze? Czy ramki macie dospawne do nóg? Jakieś wzmocnienia dodatkowe macie?

Dzisiaj przeszło mi przez myśl jeszcze drzewo, ale to chyba nie jest dobry pomysł.

mimo12 jak możesz podeślij zdjęcia swojego skręcanego regału na priv?

Dzwoniłem dzisiaj za zbiornikami 140/50/40 szkło float 8mm 530zł sztuka. Wydaje mi sie, że cena jest dobra. W innej firmie za 140/50/40 szkło float 10mm wycenił 860zł. Ale chyba z 8mm będzie wystarczająco?

Jakiej firmy ciche pompy polecacie do zasilania hamburgów? Zależy mi na tym żeby były ciche na ile to możliwe. Przepływ na poziomie 2000l/h będzie ok?
Dno lepiej żęby było z 10mm , boki też10mm, daje to 25% więcej powieszeni kleju, czyli więcej i dłużej wytrzyma. Lub wzmocnienie dna paskami szkła i górne po całości front i tył. Przy 10mm całość, może być bez wzmocnień i się nie ugnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Plan budowy - regał dla pielęgnic CA - przez matheo - 06-01-2023, 17:05 PM
RE: Plan budowy - regał dla pielęgnic CA - przez piotrK - 17-01-2023, 15:21 PM
RE: Wymiary zbiorników dla Cichlasoma salvini i Rocio octofasciata - przez stefan212020 - 10-01-2023, 01:15 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości