• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tanganika po dłuższym przestoju jako akwarysta.

#8
(06-10-2022, 08:31 AM)LukaszW85 napisał(a): Dobrze by było mieć jakieś ryby, które lubią pływać po zbiorniku, które dadzą im więcej odwagi, mogą być to nawet calliurusy (samce bardzo dużo czasu sędziają w środkowych partiach zbiornika) czy caudopunctatusy, które z wychowaniem narybku poradzą sobie nawet z 15cm Alto.
W przyszłości zobaczysz, czy obsada będzie wymagała redukcji, myślę jednak, że nie.

Zobacz do mojego tematu z prezentacją zbiorników 725 i 750l, może jakaś ryba wpadnie Ci w oko  [Obrazek: oczko.gif]

I ta opcja brzmi całkiem sensownie, Alto podobają mi się bardziej compressiceps Gold Head ale znowu calvus black też niczego sobie, ale zobaczę co jest aktualnie dostępne u Pana Darka w Żorach.

Patrząc na stronę www z listą była by opcja na połączenie Altolamprologus (kilka do wyboru) i Neolamprologus calliurus(zdecydowanie wygląda zadziorniej niż caudopunctatusy), teraz tylko pytanie które julido dobrać do tych dwóch gatunków i temat uważam za zamknięty

Twój temat śledzę na bieżąco, i wygląda rewelacyjnie, sam bym postawił tak długi choć jeden zbiornik na "małe" ryby Wink

Wysłane z mojego moto g(60) przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Tanganika po dłuższym przestoju jako akwarysta. - przez -KUBA- - 06-10-2022, 15:11 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości