• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4]

#53
Cześć Wszystkim na początek się przedstawię zanim wystawie opis mojego baniaka nazywam się Patryk mieszkam w Rudzie Śląskiej od kilkunastu lat jestem członkiem GSA(chyba prawie od początku Wink), zbyt wiele osób mnie nie zna chyba ze względu na moje ciche zachowanie(nie lubię się wtrącać ale lubię posłuchać) i małomówność do czasu bo jak się rozgadam jest inaczej, jeśli jestem w stanie zawsze pomogę.
Jeśli chodzi o moje hobby to od dziecka był zbiornik z przerwa aż nie znalazłem akwarium na śmietniku, co poskutkowało w szkole średniej chęcią większego zbiornika więc sobie posklejałem sam ok 100 litrów( tańsza wersja bo rodzicom raczej się nie przelewało i nie byłem w stanie prosić o akwarium sklepowe) jak skończyłem szkołę i podjąłem się pracy to za pierwszą wypłatę kupiłem sobie akwarium 240L i tak się zaczęło przez te wiele lat przez moje dłonie przeszły różnej maści zbiorników i raczej nigdy nie było jednegoWink aktualnie stoi u mnie 540L Azji a drugi zbiornik jest żółwiem wodno-lądowym, ale w niedalekiej przyszłości jest plan postawić zbiornik 100 litrowy Ameryki tu dopiero będzie planowana obsada w przyszłościWink

Ok nie zanudzam już i zapraszam do komentowania i sugestii w moim wątku.
[-] Post PatrykRuda otrzymał 4 Lubię to od:
  • Amelka, macioch, piotrK, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - przez PatrykRuda - 21-01-2024, 13:04 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości