• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Angelfish fishroom

#21
Piękne miejsce, potwierdzam. Miałem okazję odbierać niedawno Herosy i hodowla dech zapiera. Choć warunki typowo robocze a nie wystawowe to akwaria super urządzone. Taka piwniczka to jest coś. Można by tam było siedzieć i siedzieć. Dzięki za polecenie huminu, już się zaopatrzyłem.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(24-09-2021, 11:20 AM)Sloma napisał(a): Piękne miejsce, potwierdzam. Miałem okazję odbierać niedawno Herosy i hodowla dech zapiera. Choć warunki typowo robocze a nie wystawowe to akwaria super urządzone. Taka piwniczka to jest coś. Można by tam było siedzieć i siedzieć. Dzięki za polecenie huminu, już się zaopatrzyłem.

Dziękuję za miłe słowa! I Ty już wiesz dlaczego trudno mi zrobić zdięcia całego zbiornika od frontu, gdy ktoś o nie prosi... WinkRotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Udało mi się w końcu cyknąć jakieś godziwe fotki samców Apistogramma kullanderi. Samice siedzą zadekowane w łupinach kokosów ( ciekaw jestem czy już tam czagoś pilnują Mysl..., czas pokaże, na razie nie chcę ich niepokoić na wszelki wypadek Wink
                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Mało się orientuję w Apisto i takiej nawet nigdy nie widziałem Smile
Piękny samiec na pierwszej fotce, mam nadzieję, że kiedyś uzupełnisz o fotki samic Big Grin
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Filas, bo to jak na akwrystykę stosunkowo nowy gatunek, opisany w 2014 roku, a do akwarystyki zaczął trafiać w ostatnich paru latach Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(05-10-2021, 17:59 PM)filas napisał(a): Mało się orientuję w Apisto i takiej nawet nigdy nie widziałem Smile
Piękny samiec na pierwszej fotce, mam nadzieję, że kiedyś uzupełnisz o fotki samic Big Grin

Tu samiczka już w szacie godowej 
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Piękne rybki, nareszcie trochę inne niż cała reszta apisto Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Patrząc na kolory samiczki + zasypanie się w kryjówce ja bym szykował już artemię do karmienia młodych Big Grin
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(05-10-2021, 23:04 PM)Papja napisał(a): Patrząc na kolory samiczki + zasypanie się w kryjówce ja bym szykował już artemię do karmienia młodych Big Grin

Artemia już chodzi, tak czy inaczej... Więc jestem zwarty i gotowy  Big Grin  przecież mnie znasz JezykWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Kolejne, fajne wydażenie w hodowli... Pierwsze podejście do tarła dzikich Satanoperca daemon zaliczone Haha
Poniżej filmik z budowy gniazda 

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości