Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Angelfish fishroom - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Nasze fishroomy (https://cichlidae.pl/forum-80.html)
+--- Wątek: Angelfish fishroom (/thread-11351.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Angelfish fishroom - Macraei - 20-04-2021

Ja jeszcze tutaj nie pokazywałem swojego placu zabaw..., więc czas chyba coś pokazaćOczko  Trochę bałaganu jak zwykle, ale na niewielkiej powierzchni trudno jest utrzymać idealny porządek Rotfl

   
   
   
   
   
   
   


RE: Angelfish fishroom - michal_kov - 20-04-2021

Ehhhh... Niedoścignione marzenia... Wiesz jak zepsuć człowiekowi wieczór :p 

A Altumowisko to jakie tam stoi? Bo tak się zastanawiam czy 200x60/65x80 pod korek zalane się nada przy założeniu że będzie Hamburg 10cm na boku to będzie 183/4 cm dlugie we wnętrzu.


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 20-04-2021

(20-04-2021, 21:18 PM)michal_kov napisał(a): Ehhhh... Niedoścignione marzenia... Wiesz jak zepsuć człowiekowi wieczór :p 

A Altumowisko to jakie tam stoi? Bo tak się zastanawiam czy 200x60/65x80 pod korek zalane się nada przy założeniu że będzie Hamburg 10cm na boku to będzie 183/4 cm dlugie we wnętrzu.

Taki baniak spokojnie na P. altum wystarczy..., bardzo istotna jest moim zdaniem wysokość. 70cm to takie minimum, moim zdaniem.


RE: Angelfish fishroom - bpiotrow13 - 21-04-2021

Panie, ile tam tego? Super wygladaSmile jakies opisy wrzucWink


RE: Angelfish fishroom - filas - 21-04-2021

Jak bym miał taki "bałagan" jak na zdjęciach to bym był z siebie dumny Wink.
Wygląda to pięknie tylko fajnie było by gdybyś napisał coś więcej o tym "bałaganie" bo widzę tam kilka przemyślanych rozwiązań... !!!


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 06-08-2021

Kilka zdjęć z ostatnich kilku dniu :
P. scalare Santa Isabel - urodzone u mnie, obecnie w wieku 8 miesięcy 
               
       

P. Scalare red spot Surinam - również z mojej hodowlii obecnie w wieku około roku 
       
       

I na koniec spełnienie jednego z moich marzeń Crenicichla multispinosa - dzikie ryby z Surinamu 
       
       


RE: Angelfish fishroom - darianus - 06-08-2021

Super !!! a rio momon są ciągle w hodowli?


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 07-08-2021

(06-08-2021, 21:34 PM)darianus napisał(a): Super !!! a rio momon są ciągle w hodowli?

Tak, mam je nadal, ale chwilowo nic z nich nie odchowuję. Przyjdzie ich kolej...


RE: Angelfish fishroom - piotrK - 07-08-2021

Jakim cudem ja ominąłem ten temat to nie wiem, ale jest mi wstyd. Super fishroom, choć chyba w niektórych miejscach masz troszkę ciasno? Smile Koniecznie napisz o rozwiązaniach technicznych, zwłaszcza o filtracji, podmiankach, grzaniu etc.

Multispinosa to jedne z najpiękniejszych Creni, gratuluję zdobyczy. Może akurat uda się kiedyś rozmnożyć Wink


RE: Angelfish fishroom - sensej - 07-08-2021

Zazdroszcze niesamowicie. Fajnie jest tak skupić sie konkretnym typie ryb i poprowadzić cała linie hodowlaną.
Ile litrów masz w obiegu?