• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Moje zupa rybna z Laetacara dorsigera 350 L

#14
(11-04-2020, 09:07 AM)Marcepan napisał(a): A to niebieskie tło z czego zrobiłeś?
To byl jakis poster ale niezbyt dokladnie przyklejony . O ile dobrze pamietam to na dole byly na zdjeciu kamienie a od polowy taka wlasnie niebieska woda . Juz zamienilem na kawal siwej szmaty hehe.

(11-04-2020, 12:21 PM)piotrK napisał(a): Świetny film. Faktycznie w takim gęsto zarośniętym akwarium parę młodych powinno się uchować, daj im na to szansę, jeżeli nie a zależy Ci na odchowie to oczywiście zrób wedle uznania.

Ty też dałeś mi do myślenia. Zastanawiałem się co zrobić z akwarium 300L, gdy zwolni się w nim miejsce coraz bardziej przekonuję się że muszę zrobić tam wielogatunkowe SA z pielęgniczkami. Takie akwaria po prostu mają urok Smile
Rosliny w zasadzie to dodatek bo nigdy sie nimi za mocno nie interesowalem ale jak zaczalem troche bardziej dbac o parametry to zaczely rosnac hehe. 
 Dla mnie tez takie akwarium ma dwie zalety / jest nawet ozdobne i nie to zeby BW np bylo brzydkie czy jakis biotop z samymi kamulcami i korzeniami ale tutaj i roslinka i kamien i korzen takie troche urozmaicenie . / no i jest co obserwowac jezeli wpuscimy sobie jakis fajny gatunek .
 Do tego chyba kazdy z nas chcialby miec wszystkie ciekawe ryby a zbiornik jeden wiec przyjalem sobie zasade juz dawno tam ze robie zbiornik z jakimis parametrami pod jeden wiodacy gatunek ( pielegnice ) do tego wpuszczam uzupelnienie i trzymam ten gatunek rok do dwoch lat , obserwuje , staram sie rozmnozyc  a potem nic nie zmieniam za wiele w zbiorniku i dopasowuje nastepny ciekawy gatunek z podobnych wod o podobnych parametrach . Z wod CW o ph pomiedzy 6.5 do 6.8 i GH kolo 5-6 jest jeszcze pare gatunkow takze pare lat jeszcze w tym ksztalce to postoi .
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Moje zupa rybna z Laetacara dorsigera 350 L - przez Rivulatus darek - 11-04-2020, 13:50 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości