• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomocy

#1
Photo 
Hej pozdrawiam wszystkich jestem nowy na tym forum i calkowicie zielony w akwarystyce. Dostalem akwarium z rybami od kolegi ktory sie wyprowadzal i nie chcial juz wiecej akwarium zanim mnie poinformowal minol miesic zanim je zabralem wygladalo tragicznie on sam o to akwarium nie dbal pare ryb zastalem martwych ale czesc sie uratowala .Ogarnolem to akwarium na swoja wiedze no i po poprostu zwariowalem nie moglem sie oderwac od tego akwarium i postanowilem kupic wieksze Akwa 600l dwa filtry zewnetrzne cyrkulator no i cale wyposarzenie piasek korzenie itp, po dwuch tygodniach wpuscilem rybki no i wyglada ze czuja sie dobrze ,problem w tym ze nie wiem co to za ryby z tego co wyczytalem w internecie to sa to jakies pyszczaki ale jakie to nie mam pojecia ,pielegnice ale tez nie wiem jakie no i glonojad i trzciniak to udalo mi sie z identyfikowac prawdopodobnie ta obsada do siebie nie pasuje ale nie chce ryb wyrzucac bo zdazylem je polubic nawet ze sa kazda z innej bajki oddac ich taz nie mam komu bo mieszkam na wyspie w szwecji i nikt tu nie ma rybek prucz mnie teraz   moj plan jest taki ze chce chodowac pawiookie ,pomaranczowo pletwe i moze jakies inne pielegnice i czy te ryby co mam wytrzymaja z tymi pielegnicami albo moze czesc moge zostawic a reszte sprubowac oddac do sklepu wiec prosze pomozcie mi je zidentyfikowac  drugi problem jest filtracja badz cyrkulacja wody caly brud mija mi wloty filtra i nie moge sobie poradzic z ustawieniem cyrkulatora jeden wlot z deszczownica mam po lewej stronie a drugi po prawej i nie mam tez za duzo pola manewru bo deszczownice wydaje mi sie ze musza byc ba bocznych scianach ze wzgledu na to tlo struktualne moge jedynie zmienic strumien wody z deszczownic albo w gore albo w dol no i cyrkulator moge przestawiac . No i jeszcze pare rad do chodowli pawiookich czy akwarium nadaje sie takie jake jest .pozdrawiam dzieki!                                                        
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Pomocy - przez robson355 - 08-11-2016, 13:55 PM
RE: Pomocy - przez sensej - 08-11-2016, 14:09 PM
RE: Pomocy - przez seba8989 - 08-11-2016, 20:19 PM
RE: Pomocy - przez robson355 - 08-11-2016, 20:46 PM
RE: Pomocy - przez seba8989 - 08-11-2016, 23:06 PM
RE: Pomocy - przez Qbek - 09-11-2016, 22:42 PM
RE: Pomocy - przez robson355 - 11-11-2016, 09:54 AM
RE: Pomocy - przez seba8989 - 11-11-2016, 10:46 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości