• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [882L][Dekoracyjno Skalarowo] Aqua Dudi - When the dream comes true 2

#11
(16-11-2015, 22:29 PM)yoyi napisał(a): Generalnie macie rację, a mi nie chodzi o zachwyty. Powiem jedynie, że bocje mam w wieku 10-15 lat wychowane od malego. Synodontisy od malego ponad 17 lat. Skalary od malego 1-7 lat. Wszystkie te ryby są przyzwyczajone do kranówki i jak widać po długości ich życia raczej to im odpowiada. Powiem Wam, że znam niewielu akwarystów, którzy posiadają tak długo jedne ryby, bądź potrafią dotrzymać je do takiego wieku. Przypuszczam, że gdybym je dzisiaj oddał do innego akwarium to po dwóch trzech miesiącach nie było by po nich śladu. Mieczyki i molinezje są od jakiegoś czasu przeniesione z drugiego akwarium. Mam nadzieję, że niedługo tam wrócą.

Skalary, bocje i synodontisy od biedy razem dadzą radę(bo mają w miarę zbliżone parametry). Piszesz, że masz RO- lekkie poprawienie parametrów im nie zaszkodzi. Wink
Mieczykom i molinezjom przydałaby się znacznie inna(zwłaszcza molinezjom, dodatek soli wpływa korzystnie na ich zdrowie).

P.S.
Zmniejszyłem tą wielką czcionkę- nie ma potrzeby takiej używać, a tylko rozjeżdża forum(zwłaszcza na komórkach).
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [882L][Skalarowo] Aqua Dudi - When the dream comes true 2 - przez Ruki - 16-11-2015, 22:43 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości