• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 120x40x50 - Spoglądając w stronę Afryki

#3
Żyję, acz zarobiony jestem Wink Żeby doba miała 36h... Wtedy byłoby więcej czasu na inne fora Big Grin

Ja wiem, że 120x40 to niewiele, miałem jednak cichą nadzieję, że znajdzie się jakieś większe rybsko Wink Etap napchania ryb jak do puszki sardynek minął mi już kilka lat temu. Nie będzie ławic, nie będzie ryb dennych, jedna parka/harem do opanowania całego akwarium Big Grin

Pelvicachromis rubrolabiatus ciekawe opcja. Smile Przeglądając forum byłem w temacie. Może wyjdę na nowicjusza zachwycającego się różowymi danio. ale trochę brakuje mi w nich kolorków Wink Akwarium stawiam w salonie i przyznaję, że względy wizualne są dość ważne, nie mam już czasu i chęci na akwarium HT roślinne, a już na pewno nie w takim litrażu. Dlatego ciekawie byłoby postawić biotop, gdyby tylko wśród korzeni ruszało się coś kolorowego... Wink

Nie ma nic bardziej kolorowego w Afryce? Kiedyś był tu taki Pan Tongue Który był też na AquaForum Tongue A potem został tu zbanowany i nigdy więcej nie widziałem go też na AF Dokuczacz Jak już wiemy o kim mowa Big Grin To ten Pan o ile dobrze kojarzę, kładł duży nacisk na promocję biotopów Afrykańskich, pamiętam że wrzucał ciekawe zdjęcia ryb niczym z głębin oceanu Wink Stąd właśnie pomysł na Afrykę. Coś w tą stronę?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
120x40x50 - Spoglądając w stronę Afryki - przez Hunter - 04-08-2015, 19:16 PM
RE: 120x40x50 - Spoglądając w stronę Afryki - przez Hunter - 04-08-2015, 22:03 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości