• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tanie chińskie grzałki są dobre bo są tanie...

#19
(30-05-2013, 13:21 PM)ziemian napisał(a): Ja też mam akwaria na poddaszu i powiem Ci że w 2-setce na styk starcza mi 150W Aguaela- takze lepiej weź sobie tą 200W, zwłaszcza ze akwarium jest odkryte niż potem bawić sie w wymiany grzałki Wink

Rozumiem, że masz na myśli Jagera, a gdybym się jednak skusiła na Hydora to 200W by wystarczyła? Bo w obu sklepach piszą, że raczej powinnam wziąć 300W (choć w jednym piszą, że ta 300 wystarczy od 20l do 300l, a w drugim, że od 200l aż do 900l).
Chodzi mi po głowie ten Hydor, bo raz, że nie powinno być problemu z ustawianiem wylotu filtra na grzałkę, bo podgrzana woda już wypływa (w moim aktualnie jedynym akwa mam termofiltr i jestem bardzo zadowolona), a druga sprawa jest taka, że nie mam ręki do grzałek - swoją pierwszą z termostatem dostałam na 10 urodziny i tak się cieszyłam, że zaraz stłukłam - od tamtej pory ciąży na mnie grzałkowe fatumTongue a w tej z Hydora to chyba nic szklanego nie ma, choć droga gadzinaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Tanie chińskie grzałki są dobre bo są tanie... - przez lukhil - 17-10-2011, 18:46 PM
RE: Tanie chińskie grzałki są dobre bo są tanie... - przez lukhil - 17-10-2011, 19:39 PM
RE: Tanie chińskie grzałki są dobre bo są tanie... - przez Katia - 30-05-2013, 14:10 PM

Skocz do:


Browsing: 4 gości