• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław

#1
Wczoraj oraz dzisiaj przesiedziałem z Rodziną we wrocławskim Zoo. Pierwszy raz byłem w Afrykarium i jestem zachwycony, bo jest to pierwszy taki obiekt w Polsce. Tanganika i Malawi, ogrom tych zbiorników jest mega, jednak jest jedno ale...kondycja ryb Tanganiki Sad nie wiem czemu ale jest dużo osboników chorych, Tropheusy, Alto, Cyphotilapie są poobgryzane, Alto bez ogonów, Tropheusy apatyczne. Potencjał oraz same akwaria są super, tylko coś jest nie tak. Malawi wygląda lepiej ale też zauważyłem zwłaszcza przy Non-mbuna uszczerbki na zdrowiu. Akwaria w Zoo są zadbane. Porozmawiałem sobie z Panem, który opiekuje się akwariami i nawet pokazał mi co nie co ze sprzętu. Super sprawą jest także pokazanie rzeki Odry i jej fauny i flory i oczywiście musiałem się wkur..ć ponieważ debile wrzucają monety do wody i to samo podobno jest w Afrykarium. K...a tak opi...liłem jednego delikwenta, że Żona musiała mnie powstrzymywać, bo w takich sytuacjach zachowuję się jak Pawlak z filmu "Sami swoi" "...sam to ze ściany zliżesz". K...a dla ludzi to i tablice 4mx4m byłyby za małe. Gnoje pieprzone. Pan mi opowiedział, że nawet wrzucają całe reklamówki z jedzeniem do akwariów jak i na wybiegi zwierząt. Ludzie to największe ścierwo tego świata. W Afrykarium też, jak wół napisane nie pukać, nie używać lamp błyskowych przy akwariach ale przecież my nadal jesteśmy pierwotnymi formami...i w tym momencie niech ktoś mi powie, że małpy są mniej rozwinięte. Małpa wie, że banan służy do jedzenia a człowiek potrafi sobie go wkładać w d... Miejsce super ale dla może dla 20% społeczeństwa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez mfryga - 25-02-2015, 00:41 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez piotrK - 25-02-2015, 00:44 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez mfryga - 25-02-2015, 00:47 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez qbsztyk - 25-02-2015, 10:47 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez knudson - 25-02-2015, 21:26 PM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez mfryga - 25-02-2015, 22:07 PM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez macioch - 26-02-2015, 03:30 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez mfryga - 27-02-2015, 00:10 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez macioch - 27-02-2015, 02:50 AM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez mfryga - 27-02-2015, 16:47 PM
RE: Afrykarium i akwaria Zoo Wrocław - przez macioch - 27-02-2015, 22:06 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości