• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Plan budowy - regał dla pielęgnic CA

#1
Jak zbudować szafkę pod 3 albo 4 zbiorniki 120/60/35h? Chyba raczej bez regału spawanego się nie obejdzie?
Popełniłem już raz błąd z Pawiookimi w zbyt małym zbiorniku, tyle że tam problemu z agresją nie było.
Trzeba zrezygnować z Salvini, szkoda że Rocio także odpada bo chyba najbardziej mi zależało i pewnie zamieszkały by najszybciej bo mam pusty zbiornik 120/50/50.
Wracamy do pierwotnych wymiarów regału 100/50/35 i jakie gatunki byście z CA proponowali, 3 albo 4 zbiorniki akwaria jednogatunkowe. Do jednego zbiornika napewno przeniosę swoje miodowe. Wiec zostają do zagospodarowania 2 albo 3 ?
Korzystając z tego że temat już istnieje chciałbym zapytać o to jak macie rozwiązane filtrację przy regałach.
Planuje zbudować szafkę obok regału i pod każdy zbiornik zakupić filtr kubełkowy + grzałka przepływowa, na ten moment myślę że to dobry pomysł.
Miejsca mam 140/60cm max. W górę za bardzo i tak nie poszaleję bo przy 4 zbiornikach to już obsługa czwartego z drabiny więc nie wiem czy na 3 się nie skończy..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Plan budowy - regał dla pielęgnic CA - przez matheo - 06-01-2023, 17:05 PM
RE: Plan budowy - regał dla pielęgnic CA - przez piotrK - 17-01-2023, 15:21 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości