• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: WAC meeting 17-19 .09.2021 - wolne miejsce

#1
Witam, 
Niestety mój kolega Artur nie może pojechać w tym roku na spotkanie WAC. W związku z tym że mieliśmy wykupiony podwójny pokój , zwolniło się w nim jedno miejsce. Jeżeli ktokolwiek był by chętny  - możemy odstąpić wejściówkę za FREE ( to był pakiet za 200 Eur - 2 nocki + dwa śniadania + obiady ) Niestety z góry mówię ,że kupony na piwko przechodzą na mnie Smile Smile Cóż musi być jakiś minusik Smile 

Co do przejazdu, to jeszcze do końca nie wiem jak ja to ogarnę ale najprawdopodobniej będę jechał samochodem z Poznania. Ale mam jeszcze inne opcje które mogą sprawić ,że się z kimś zabiorę i wówczas osoba która się zdecyduje , musi zorganizować sobie transport sama.

Tak więc reasumując :
 niepalący ON / ONA , osoba kulturalna i umiejąca się zachować, 
Skora do pogawędek o rybach i nie tylko  Tolerancyjna i otwarta światopoglądowo ( 6 h w samochodzie i różnice światopoglądowe mogą sprawić ,że nie dojedziemy Smile Smile 
Poczucie humoru  daje  kilka plusów ...

I pamiętajcie poza rybami z Afryki dana osoba bądzie mogła posłuchać kilkugodzinnych wykładów( wywodów..) o Bardzo ciekawych rybkach z Am.południowej -  rodzaj SATANOPERCA ! SmileSmile

Zapraszam do kontaktu - priv.

Zapomniałem dodać jaki termin Smile 

17-19 .09   - czyli następny piątek do niedzieli.  
Wstępnie planuję wyjazd w piątek z samego rana ( lub nawet w czwartek w nocy) i powrót w niedzielę ...
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
WAC meeting 17-19 .09.2021 - wolne miejsce - przez galimedes - 10-09-2021, 15:45 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości