• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki gatunek pielęgnicy trzymaliście najdłużej?

#24
(11-08-2020, 10:59 AM)Bartek80 napisał(a): Rozśmieszyliście mnie tym tematem [...]
Pozwoliłem sobie zacytować tylko początek Twojej wypowiedzi, bo tak jak wszystko po słowie "ale" od początku skreśla wszystko co jest dalej. Nie jestem pewien czy ton Twojego postu mam brać jako trolling czy brak znajomości netykiety. Co chciałeś udowodnić? Że Twoje podejście - choć sam przyznałeś, że było nieświadome i błędne - jest bardziej humanitarne, lepsze, "Twojsze"?

Oczywiście, najlepiej jest trzymać ryby latami w jednym zbiorniku o odpowiednich wymiarach i parametrach, i jeżeli ktoś ma wiele akwariów albo potrafi skupić się na jednym gatunku to jest to wspaniałe. Jednak myślę że wiele osób na forum stara się poznać jak najwięcej ryb z tej rozległej rodziny, a nie każdy ma więcej niż 1 czy dwa akwaria. Nie będę tu wypowiadał się za wszystkich, natomiast ja zawsze staram się znaleźć dorosłym rybom jak najlepszy nowy dom, pod warunkiem, że je oddaję/odsprzedaję, bo tak jak pisałem na początku teraz więcej niż kiedyś ryb dożywa u mnie starości. Zwykle trafiają do porównywalnych lub lepszych warunków niż miały u mnie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki gatunek pielęgnicy trzymaliście najdłużej? - przez piotrK - 11-08-2020, 17:57 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości