• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dziwne zachowanie Jack Dempsey i Convict Cichlid

#61
(25-06-2015, 16:26 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Jakieś wytłumaczenie musi być żeby nie wstawić już zdjęć Wink

Prosto i na temat Smile chociaż może i lepiej bo po co męczyć monitor obrazem nędzy i rozpaczy który zapewne panuje w tym baniaku Wink kończąc wypowiedzi w tym prześmiewczym temacie powiem Ci że nastolatkowie mają więcej kultury ogłady i pojęcia w temacie w którym zadają pytania to raz a dwa śmiem przypuszczać że właśnie Ty masz problem ze swoim ego i tym co do Ciebie się piszę bo jak widać i każdy to potwierdzi wykręty na temat nie pokazania baniaka masz raczej komicznie bo jak mówiłem nastolatkowie korzystający z tego forum mają dużo większą wiedze niż posiadasz Ty dlatego nie można pisać że zachowujesz się jak nastolatek bo niestety określenie tego co tu prezentowałeś jest jedno Albo kabaret albo opowieści Braci Grimm Wink powodzenia życzę dla "trzymacza" ryb które niczemu nie są winne że dostały się w nie odpowiednie ręce Wink
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Dziwne zachowanie Jack Dempsey i Convict Cichlid - przez TomaszBlackWater - 25-06-2015, 17:15 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości