• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Aromaterapia

#5
Ja też cenię sobie życie bliskie natury. Umiarkowana ale częsta aktywność fizyczna, bliskość przyrody (ludzie, ryby, psy, koty), wręcz bliskość ziemi - generalnie bardzo holistyczne spojrzenie na zdrowie i funkcjonowanie człowieka. Z wielu względów bardzo szanuję osoby o wrażliwości takiej, jak moi przedmówcy. Wierzę w energię, czyli jeszcze coś niezdefiniowanego przez dzisiejszą naukę, a znanego z hinduskiej ajurwedy, chińskiego qigong, czy hawajskiej wiedzy Kahunów. Codziennie zadaję pytania, coś odkrywam i dalej poszukuję. Obecnie jestem w połowie opasłej książki pt. "Wielka księga medycyny chińskiej" (Henry Lin) i nie mogę zrozumieć dlaczego lekarze akademiccy (konwencjonalni/zachodni) tak bardzo zawężają swój warsztat (na niekorzyść pacjenta, ale także swoją). Dodatkowo polecam tegoroczną premierę pt. "Uzdrawianie intuicyjne" (Judith Orloff), gdzie amerykańska lekarka skutecznie przełamuje "mentalne" barykady swoich koleżanek i kolegów po fachu, wprowadzając ich w świat snu, intuicji, sugestii, relaksacji etc.
Temat - rzeka, bogaty i mało poznany jak kosmos i dno oceanówWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Aromaterapia - przez Rusty - 26-05-2012, 17:34 PM
RE: Aromaterapia - przez Killifish - 26-05-2012, 19:10 PM
RE: Aromaterapia - przez Dawid - 16-07-2012, 10:10 AM
RE: Aromaterapia - przez UKASH - 16-07-2012, 11:45 AM
RE: Aromaterapia - przez dator - 17-07-2012, 17:53 PM
RE: Aromaterapia - przez UKASH - 18-07-2012, 13:59 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości