• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Agresywny pyszczak, z kim można go krzyżować?

#4
(07-01-2020, 12:52 PM)robertwawa napisał(a): Po pierwsze nie krzyzujemy pyszczaków bo potem wychodzą kundelek, a po drugie 180l jest za małe na maingano. Aga poświęć choć chwilę na zdobyciu podstawowej wiedzy zanim kupisz jakiekolwiek ryby. Dla maingano to minimum 240l i 120cm długie choć według mnie powinno być dłuższe i odpowiednio dobrane obsada

Po pierwsze to już na wstępie napisałam, że to rybki mojej mamy- nie ja je wybierałam i kupowałam. Proszę Was o pomoc ponieważ poprosiła mnie o to moja mama, która jest na bakier z nowymi technologiami. Poza tym przykro mi, że pyszczak robi innym krzywdę. 

Nim trafiłam na to forum poświęciłam cały wieczór żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie samodzielnie. Mówisz, że 180l to za mało. Wczoraj szukając rozwiązania, na niejednej stronie pisano, że ten litraż jest wystarczający dla tego gatunku. Chociażby na rybyakwariowe.eu. Więc proszę, zamiast mnie krytykować, pomóż mi, jeśli możesz. To nie ja przyczyniłam się do tej całej sytuacji, tylko ją taką zastałam. To nie są moje zwierzaki, a mimo to próbuję im pomóc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Agresywny pyszczak, z kim można go krzyżować? - przez agniecha - 07-01-2020, 19:18 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości