• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Możliwości transportu

#91
Mogę je zagarnąć do Głogowa. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
Łociec będziesz już w piątek ? Tylko teraz pytanie co z nimi do niedzieli zrobisz Wink ?  Ryby przylatują 24.04 a spotkanie kończy sie 26.04 jak dasz radę byłbym bardzo zobowiązany hehe
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
Będę już w środę. Jednynie co mogę ci zaproponować to to że wezme z domu worki kordonowe i w noe zapakuje. So niedzieli czy poniedziałku wytrzymają spokojnie. Pasuje? Anton jest wielkim zwolennikiem worków kordonowych wiec problemu być nie powinno.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Ok super na priva sie z mówimy, i w przyszłym tyg podjada do Głogowa przekazać € Wink 
3 dni dadzą radę w worku ? 
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
Goodeidy od PiotrkaK bez problemu były w worku 5dni i to 12szt w jednym 12x18 cm chyba. Pisz na Pw to sie dogadamy Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
Ok, dzieki !
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Ja też będę na ST, więc jakby łatwiej Ci było z Wrocka odebrać to też nie ma problemu Wink.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
Dzięki Panowie ! Do Głogowa mam bliżej (z Leszna) Wink ale jakby co to mamy backup hehe
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
(09-04-2015, 08:30 AM)massacra napisał(a): Ja też będę na ST, więc jakby łatwiej Ci było z Wrocka odebrać to też nie ma problemu Wink.
Marian bedziesz jednak na ST? Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Szukam kogoś kto przywiózłby 6sztuk 10cm rybek z Rzeszowa do Poznania.
Jeżeli nie do samego Poznania to może gdzieś bliżej np. Łódź, Ostrów Wlkp, Wrocław, skąd mógłbym odebrać.
Proszę o kontakt na priv.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości