Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Możliwości transportu - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Giełda (https://cichlidae.pl/forum-28.html)
+--- Dział: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię (https://cichlidae.pl/forum-29.html)
+--- Wątek: Możliwości transportu (/thread-871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Możliwości transportu - Topielec - 17-01-2012

Wpadł mi do głowy taki pomysł.
Często zamawiamy coś z lub wysyłamy do różnych części Polski, oczywiście mówię o rzeczach związanych z akwarystyką.Przedmioty nieożywione zwykle idą pocztą lub kurierem, a żywe stworzenia najczęściej PKP i PKS.

Jednak również my sami często krążymy czy to po okolicach czy nawet po całej Polsce, służbowo, czy po prostu kogoś odwiedzamy. Dlatego pomyślałem, że w ramach forumowej współpracy mogliśmy w miarę chęci i możliwości pomagać sobie wspólnie w te kwestii.

W związku z tym proponuję w tym temacie zadawać pytania, jeśli przydałby się komuś transport czegoś skądś lub dokądś.
Może akurat ktoś udaje się w tym kierunku i nie byłoby dla niego problemem zabrania ze sobą jakiejś ryby czy ślimaka Wink

Np. "Jeśli ktoś jedzie z Wrocławia do Opola, to może mógłby odebrać dla mnie ryby od Pana Wojtka, który mógłby je podrzucić pod Galerię Dominikańską."

Lub coś w ten deseń. Sam nie wiem, czy to ma sens, ale może akurat ktoś skorzysta - warto spróbować.

Oczywiście jest to korzystanie z czyjegoś cennego czasu, więc nie widzę nic zdrożnego, jeśli ktoś z góry zażyczy sobie konkretną kwotę, czy równowartość w promilach Wink za swoją fatygę.

A jeśli ktoś jest dobrym samarytaninem, to może sam tutaj zaoferować swoją pomoc i napisać, że tego i tego jedzie w taką i taką trasę i może coś gdzieś dostarczyć.


RE: Możliwości transportu - dator - 17-01-2012

Świetny pomysł. Trochę moich ryb pojechało w Polskę właśnie "na stopa"Wink. Ludzie często się przemieszczają i służbowo, i prywatnie.


RE: Możliwości transportu - Sendog - 17-01-2012

Świetnie Smile sam sporo podróżuję.

Pierwsze moje pytanie to czy ktoś ma może możliwość odbioru małej ławicy z Hannoveru?
Wiem, wiem to nie Polska ale może akurat.

Pozdr


RE: Możliwości transportu - filas - 18-02-2012

jadę jutro w małą akwarystyczną trasę, Poznań-Szczecin, po drodze jest Gorzów. Wracam tego samego dnia więc jak ktoś ma akurat coś do przewiezienia to służę pomocą, jadę busem jak by co - po nowe akwarium i sumpa Smile


RE: Możliwości transportu - tuptuś - 19-02-2012

W pierwszy tydzień marca będę jechał w trasę Grodzisk Mazowiecki - Zakopane.
Jak coś to zmieszczę worek z rybami Wink


RE: Możliwości transportu - K-Pon - 19-02-2012

(19-02-2012, 22:31 PM)tuptuś napisał(a): W pierwszy tydzień marca będę jechał w trasę Grodzisk Mazowiecki - Zakopane.
Jak coś to zmieszczę worek z rybami Wink

A weźmiesz rybki do Krakowa? zapraszam na kawę :-)


RE: Możliwości transportu - tuptuś - 20-02-2012

(19-02-2012, 22:46 PM)K-Pon napisał(a):
(19-02-2012, 22:31 PM)tuptuś napisał(a): W pierwszy tydzień marca będę jechał w trasę Grodzisk Mazowiecki - Zakopane.
Jak coś to zmieszczę worek z rybami Wink

A weźmiesz rybki do Krakowa? zapraszam na kawę :-)

Od Pawła z Grodziska? :-)


RE: Możliwości transportu - Sendog - 20-02-2012

5 marca Kraków - Poznań. Moge zabrać paczkę. Wyjazd wcześnie rano.


RE: Możliwości transportu - K-Pon - 20-02-2012

(20-02-2012, 21:34 PM)tuptuś napisał(a):
(19-02-2012, 22:46 PM)K-Pon napisał(a):
(19-02-2012, 22:31 PM)tuptuś napisał(a): W pierwszy tydzień marca będę jechał w trasę Grodzisk Mazowiecki - Zakopane.
Jak coś to zmieszczę worek z rybami Wink

A weźmiesz rybki do Krakowa? zapraszam na kawę :-)

Od Pawła z Grodziska? :-)

Oczywista oczywistość Smile

Moje GG 212 77 99



RE: Możliwości transportu - piotrK - 02-12-2012

Zasugerowane przez jednego z przyjaciół forum ( Wink ) - można by ten wątek przykleić w giełdzie, bo obecnie się zgubił, a istotnie może się czasem przydać.