• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

#71
Witam, mam na imię Bartosz...kurcze, zabrzmiało jak na jakimś spotkaniu AA Wink, z tą różnicą, że tu chcę jeszcze bardziej pogłębic swój nałóg (rybkowy oczywiścieSmile ) - ale wszyscy mówią do mnie Bartek, dlatego mam taki nick. Bardzo podoba mi się to forum: w porównaniu z innymi atmosfera prawie bez zarzutu (drobne sprzeczki się zdarzają, ale z tego co zaobserwowałem to bez wrednych docinek) no i forum jest ( chyba jako jedyne w Polsce) poświęcone pielęgnicą, a to jest na pewno plus. Obecnie posiadam akwarium 375l i bardzo skąpą i mieszaną obsadę, ale jest moja para skalarów, które może nie są wyjątkowo piękne i nie pochodzą z odłowu, ale i tak je kochamSmile. W najbliższej przyszłości zamierzam kupic jakąś ładną parkę Apistogramma nijsseni z odłowu, oczywiście do osobnego akwarium. Może na koniec napisze coś o sobie: Pasjonuje się biologią, uwielbiam zwierzęta, a w szczególności ryby i ptaki, te ostatnie również hoduję (mówię tu o ptakach egzotycznych) i lubię oglądac w naturze. Mam dośc specyficzne poczucie humoru co mogliście już zauważyc, szczególnie na początku mojej wypowiedziSmile. Jestem strasznym gadułą, co też nie trudno spostrzecSmile. To chyba wszystko o mnie... Miło mi, że będę mógł z wami pisac na forum i mam nadzieję, że z waszą pomocą w moich akwariach zagoszczą różne pielęgnicowe piękności,tu dodam, że bardzo podobają mi się akwaria biotopowe (najbardziej te odzwierciedlające biotop rzek Ameryki Południowej) i uważam je za ogólnie dobre dla ryb, więc takie chce zakładac.
PS Bardzo szanuje język polski, ale nie działa mi literka c z altem, (wiem, dziwnie brzmi, ale jak mam to inaczej napisac skoro mi ona nie działa Wink ) więc przepraszam i nie mordujcie mnie za to Smile.
Pozdrawiam, Bartek
 
Podziękowania złożone przez:
#72
Witaj Bartek, tematów o rybach nie muszę ci chyba wskazywać Big Grin
ale skoro ptaki to są i ptaki Tongue --> http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=2158
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
#73
Bartek,
Witaj na forum, czuj się jak u siebie. Zapraszamy do prezentacji akwarium w dziale... no właśnie, "Prezentacji". ;-)
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#74
Moderujemy tylko rażące błędy Smile
Witaj na forum.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
#75
(23-01-2013, 18:17 PM)Bartek napisał(a): Pasjonuje się biologią, uwielbiam zwierzęta, a w szczególności ryby i ptaki, w .Jestem strasznym gadułą,

Mamy ze sobą wiele wspólnego Big Grin
Witaj na forum Smile
Jeśli chcesz zajrzyj do tego wątku Smile -->http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=2158&pid=34282#pid34282
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Podziękowania złożone przez:
#76
Bartku, witaj na pokładzie...
<już tak tradycyjnie piszę Wink>
 
Podziękowania złożone przez:
#77
Dzięki za miłe przywitanieSmile. Temat o ptakach na pewno odwiedzę, kto wie może nawet coś napiszęWink... nie no na pewno coś napiszęTongue. Co do prezentacji akwarium
będę się musiał jeszcze troszkę powstrzymac, bo na razie nie ma czego pokazywac... Ale jak urządzę małe akwarium dla A. nijsseni to na pewno je wam pokażę (mam nadzieję, że będziecie zachwyceniWink).
 
Podziękowania złożone przez:
#78
Nadejszła wiekopomna chwiła...Smile,jak powiedział jeden z klasyków naszego wspaniałego kina.Witam,mam na imię Robert i postanowiłem wreszcie się ujawnić!!! WinkPo roku (13.01 była pierwsza rocznica Cool ) szperania,szukania,oglądania doszedłem do wniosku,że czas najwyższy...,a że aktualnie przebywam na ZL (mam dużo czasu i na forum praktycznie siedzę non stop naszła mnie chęć napisania pierwszego postu Angel .Akwarystykę można powiedzieć wyssałem z mlekiem matki ( mój szanowny Tata w dniu ślubu zakładał nowy zbiornik,przez co o mało nie spóżnił się na własny ślub Big Grin )Akwaria towarzyszyły mi od dzieciństwa, od 3 litrowego słoja z z własną parą gupików Cool , 16 zbiorników za czasów kawalerki jeszcze w domu rodziców , do pracy w sklepie zoologicznym (to też ojca ! Big Grin ).Pielęgnicowate to było zawsze coś co interesowało mnie najbardziej.Na prezentację zbiornika(-ów) i mieszkańców przyjdzie jeszcze pora, bo na razie to w sumie nie ma co prezentować.To tyle Wink ,pozdrawiam wszystkich użytkowników najlepsiejszego forum Rolleyes.
 
Podziękowania złożone przez:
#79
No proszę, następny pozytywnie zakręcony. Witaj!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#80
same wariOty Big Grin siemasz
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości