Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Satanoperca daemon - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje pielęgnic (https://cichlidae.pl/forum-27.html)
+---- Dział: Ameryka Południowa (https://cichlidae.pl/forum-55.html)
+---- Wątek: Satanoperca daemon (/thread-1976.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Satanoperca daemon - tatakuby - 18-08-2014

Normalnie coraz częściej zaczynają mi się podobać Demonki. Jakiej wielkości są te na fotkach? 


RE: Satanoperca daemon - w-2 - 18-08-2014

(18-08-2014, 20:30 PM)tatakuby napisał(a): Normalnie coraz częściej zaczynają mi się podobać Demonki. Jakiej wielkości są te na fotkach? 

Największa ma 16-17, a 3 następne 13-14. Ryby godne polecenia...


RE: Satanoperca daemon - galimedes - 23-08-2014

W-2 - gratulacje!!! Naprawdę piękne okazy - Jak ogląda się te ryby w naturze to bardzo często mają własnie takie ubarwienie jak twoje - cętki są bardzo widoczne tak jak i  opalizujące linie na policzkach... I mówisz że trzymasz je w twardszej wodzie.... to chyba często robisz podmiany..Smile  - Jednak z wiekiem zmiękczał bym ją i obniżał pH - młode są bardziej "uniwersalne" ale dorosłe już nie...
Jeżeli mogę coś dodać to tylko zachęcić do ich kupna ( wiem że chcesz je sprzedać)..
Pozdrawiam!


RE: Satanoperca daemon - Kravcu - 23-08-2014

W-2,
Znalazł byś może jakieś fotki w dużej rozdzielczości?
Chciałbym je sobie ustawić na tapetę, bo naprawdę jest na co popatrzeć.


Pozdrawiam


RE: Satanoperca daemon - w-2 - 24-08-2014

Dzięki za słowa uznania Smile
galimedes - co do cętek to faktycznie mają tak jak na zdjęciu są bardzo wyraźne, punktowe. Jeśli ryby zostaną u mnie (bo cały czas się waham ze sprzedażą) to będę napewno trzymał rękę na pulsie, zresztą docelowo ma być para więc wszelkie parametry będzie łatwiej utrzymać lub pomyśleć nad obniżeniem. Podmiany są regularne, cotygodniowe, woda uzdatniona specjalnym uzdatniaczem dla pielęgnic z SA (z dodatkiem garbników), a oczyszczanie wspomagane przez dodatkowe bakterie denitryfikacyjne jak już wcześniej gdzieś wspomniałem..i to tyle. Ps. w rzeczywistośći ryby jeszcze ładniejsze bo na zdjęciach zatraciły się nitki, szczególnie u największej Wink
Kravcu - wyślij mi na priv maila to ci coś wybiorę - mam w większych rozdzielczościach.


RE: Satanoperca daemon - pietia77 - 13-11-2014

To ja się jeszcze pochwalę się na dobranoc demonkamiRolleyes przywiezionymi od Wieśka (W-2) parę dni temu Big Grin.Pływają razem z jurupari i moimi dwoma demonkami, dużo mniejszymi.


RE: Satanoperca daemon - piotrK - 13-11-2014

Wyglądają przebosko Big Grin Ciekawe ile osób z forum ma je jeszcze w swoich akwariach? No i kto w końcu je rozmnoży Smile


RE: Satanoperca daemon - Zimna Zośka - 13-11-2014

świetne foty Smile lubie w takim naturalny sposób zrobione. Bardzo ładne ryby. Ostatnia fota to nie S jurupari, bardziej wygląda na S leucostica lub S mapiritensis.


RE: Satanoperca daemon - w-2 - 14-11-2014

Piotrek dobrze widzieć swoje byłe rybska w dobrej kondycji w nowym baniaku. Fajnie też że mają większe stado, na pewno wszystkim to wyjdzie na zdrowie...psychiczneSmile Jak możesz to co jakiś czas wrzuć fotki, fajnie tak oglądać byłe swoje ryby, zresztą piękne są Wink


RE: Satanoperca daemon - pietia77 - 14-11-2014

(13-11-2014, 23:54 PM)Zimna Zośka napisał(a): świetne foty Smile lubie w takim naturalny sposób zrobione. Bardzo ładne ryby. Ostatnia fota to nie S jurupari, bardziej wygląda na S leucostica lub S mapiritensis.
Dzięki Smile. No właśnie też się zacząłem zastanawiać  czy to na pewno S.jurupari,po wszystkich artykułach które przeczytałem.Jak je przywiozłem wstawiałem parę fotek w dziale identyfikacja, chłopaki z forum powiedzieli, że jurupari więc tak już zostało hehehe, oczywiście były maluchy.Co do S.deamon są piękne.

(14-11-2014, 12:16 PM)w-2 napisał(a): Piotrek dobrze widzieć swoje byłe rybska w dobrej kondycji w nowym baniaku. Fajnie też że mają większe stado, na pewno wszystkim to wyjdzie na zdrowie...psychiczneSmile Jak możesz to co jakiś czas wrzuć fotki, fajnie tak oglądać byłe swoje ryby, zresztą piękne są Wink
Wiesiek jeszcze raz dzięki Big Grinrybiska piękne i naprawdę duże,myślę że mają się dobrze. Podróż też nieźle zniosły, kawał drogi do Ciebie, ale było warto.Oczywiście foty będą .

(13-11-2014, 23:43 PM)piotrK napisał(a): Wyglądają przebosko Big Grin Ciekawe ile osób z forum ma je jeszcze w swoich akwariach? No i kto w końcu je rozmnoży Smile
No właśnie ile? I dlaczego nie chcą się pochwalićTongue