Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja (/thread-12037.html)

Strony: 1 2 3 4


Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - macioch - 14-12-2022

EDIT: CZAS DO KOŃCA MIESIĄCA

Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 

Cena 75


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - roy72 - 17-12-2022

(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - macioch - 17-12-2022

(17-12-2022, 22:34 PM)roy72 napisał(a):
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu

z nickiem czy bez ?


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - Chytry_Lisek - 18-12-2022

Hej, 

Poproszę opcje 1  z nickiem Smile


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - Goran - 18-12-2022

A jaka jest cena wersji 2 bo chyba nie napisałeś.


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - Zimna Zośka - 18-12-2022

Dla mnie poproszę
T-SHIRT 1 szt bez personalizacji
POLÓWKA 1szt


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - -KUBA- - 18-12-2022

T-SHIRT 1 szt bez personalizacji


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - macioch - 18-12-2022

(18-12-2022, 10:39 AM)Goran napisał(a): A jaka jest cena wersji 2 bo chyba nie napisałeś.

Już poprawione 75zł


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - Grzechu97 - 18-12-2022

T-SHIRT 1 szt bez personalizacji


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja - piotrK - 18-12-2022

1 szt. T-SHIRT + nick
1 szt. POLO