• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja

#1
Exclamation 
EDIT: CZAS DO KOŃCA MIESIĄCA

Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 

Cena 75


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
[-] Post macioch otrzymał 3 Lubię to od:
  • darianus, HOLSON, roy72
 
Podziękowania złożone przez:
#2
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu
 
Podziękowania złożone przez:
#3
(17-12-2022, 22:34 PM)roy72 napisał(a):
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu

z nickiem czy bez ?
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Hej, 

Poproszę opcje 1  z nickiem Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#5
A jaka jest cena wersji 2 bo chyba nie napisałeś.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
[-] Post Goran otrzymał 1 polubień od:
  • sensej
 
Podziękowania złożone przez:
#6
Dla mnie poproszę
T-SHIRT 1 szt bez personalizacji
POLÓWKA 1szt
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Podziękowania złożone przez:
#7
T-SHIRT 1 szt bez personalizacji
 
Podziękowania złożone przez:
#8
(18-12-2022, 10:39 AM)Goran napisał(a): A jaka jest cena wersji 2 bo chyba nie napisałeś.

Już poprawione 75zł
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Podziękowania złożone przez:
#9
T-SHIRT 1 szt bez personalizacji
P. scalare "Rio Momon"
L. araguaiae
N. aureocephalus "Rio Armontabo"
I. adoketa
 
Podziękowania złożone przez:
#10
1 szt. T-SHIRT + nick
1 szt. POLO
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości