• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: oddam dużo ryb - restart akwarium

#1
Heart 
Witam 

z powodu kompletnego misz maszu w 450l akwarium odziedziczonym "po rodzinie" jestem zmuszona dokonać restartu i niemal całkowicie wymienić obsadę. 
W dobre ręce oddam:
sumiki szkliste - parka
mieczyki - 5+1
kosiarki - 4
danio - 8
glonojad pospolity - 2
zbrojnik niebieski - 1
neon - 8
Szczegóły na priv.
Planuję zostawić gurami, ale jeśli ktoś zapewni im dobre warunki na już, to również się dogadamy - 1 mozaikowe, 1 plamiste, 1 złote.

Chętnie przyjmę wszelką ilość roślin - planuję 450 l przerobić na LT, więc każda pomoc mile widziana!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
glonojad pospolity - 2

ta ryba mnie zaintrygowala
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(16-10-2015, 20:46 PM)jarokol napisał(a): glonojad pospolity - 2

ta ryba mnie zaintrygowala
Pewnie L-112 albo L-999
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
tuptuś miał być pospolity. wiec bliżej L-001
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Numery nie są przypadkowe Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(17-10-2015, 19:14 PM)tuptuś napisał(a):
(16-10-2015, 20:46 PM)jarokol napisał(a): glonojad pospolity - 2

ta ryba mnie zaintrygowala
Pewnie L-112 albo L-999

(17-10-2015, 21:05 PM)tuptuś napisał(a): Numery nie są przypadkowe Wink

Widzę że Osoba nie posiadająca wiedzy wystarczającej dla nie których , z góry jest ignorowana , a wręcz "odstraszana" od tego forum , a wystarczyło by sprostowanie - wytłumaczenie. Nie Wszyscy pozjadali wszystkie rozumy , trzeba też tolerować młodych i nie doświadczonych Kolegów i wspierać Ich , może kiedyś Wam udzielą jakichś cennych porad.

(17-10-2015, 19:14 PM)tuptuś napisał(a):
(16-10-2015, 20:46 PM)jarokol napisał(a): glonojad pospolity - 2

ta ryba mnie zaintrygowala
Pewnie L-112 albo L-999

(17-10-2015, 21:05 PM)tuptuś napisał(a): Numery nie są przypadkowe Wink

Widzę że Osoba nie posiadająca wiedzy wystarczającej dla nie których , z góry jest ignorowana , a wręcz "odstraszana" od tego forum , a wystarczyło by sprostowanie - wytłumaczenie. Nie Wszyscy pozjadali wszystkie rozumy , trzeba też tolerować młodych i nie doświadczonych Kolegów i wspierać Ich , może kiedyś Wam udzielą jakichś cennych porad.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Z chęcią ich wysłucham, może się czegoś nauczę. Trochę luzu bo kloakościsku podostajemy od tej merytoryczności Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(17-10-2015, 23:32 PM)tuptuś napisał(a): Z chęcią ich wysłucham, może się czegoś nauczę. Trochę luzu bo kloakościsku podostajemy od tej merytoryczności Wink

Ode mnie wiele się nie nauczysz , bo ja tu się zalogowałem nie dawno mając nadzieje że ja jakąś wiedzę zdobędę , ale zauważyłem że ciężko będzie , bo są tu Osoby które mają wiedzę absolutna i nie można Im nic powiedzieć (zaliczasz się do nich), a co najgorsze - nie dzielisz się tą wiedzą , tylko kpisz sobie z Innych. 
Tyle mam do powiedzenia i na tym zakończę.

(17-10-2015, 23:32 PM)tuptuś napisał(a): Z chęcią ich wysłucham, może się czegoś nauczę. Trochę luzu bo kloakościsku podostajemy od tej merytoryczności Wink

Ode mnie wiele się nie nauczysz , bo ja tu się zalogowałem nie dawno mając nadzieje że ja jakąś wiedzę zdobędę , ale zauważyłem że ciężko będzie , bo są tu Osoby które mają wiedzę absolutna i nie można Im nic powiedzieć (zaliczasz się do nich), a co najgorsze - nie dzielisz się tą wiedzą , tylko kpisz sobie z Innych. 
Tyle mam do powiedzenia i na tym zakończę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dlaczego tak uważasz? To że lubię dyskutować i często piszę dla żartu to źle? 
W wielu tematach czytam co piszą inni i muszę się podpierać encyklopedią bo nie rozumiem o czym piszą, nie jestem almanakiem i za takiego się nie uważam, a szkoda fajnie by było Wink
Często zadając z pozoru głupie pytanie, albo podchodząc do tematu od kloaki strony można dojść do ciekawych wniosków i okryć coś nowego.
Jeśli np masz doświadczenie z filtrami FBF lub podchowem/hodowlą cichli to chętnie wysłucham każdego słowa w temacie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(17-10-2015, 23:57 PM)tuptuś napisał(a): Dlaczego tak uważasz? To że lubię dyskutować i często piszę dla żartu to źle? 
W wielu tematach czytam co piszą inni i muszę się podpierać encyklopedią bo nie rozumiem o czym piszą, nie jestem almanakiem i za takiego się nie uważam, a szkoda fajnie by było Wink
Często zadając z pozoru głupie pytanie, albo podchodząc do tematu od kloaki strony można dojść do ciekawych wniosków i okryć coś nowego.
Jeśli np masz doświadczenie z filtrami FBF lub podchowem/hodowlą cichli to chętnie wysłucham każdego słowa w temacie Smile
Nie zrozum mnie źle - nie każdy wyłapie że to żart , Ktoś może się zrazić po Twoim komentarzu od razu do tego forum .Jeśli chodzi o moje doświadczenie i wiedzę to na pewno pomogę jeśli uznam że "moja wiedza i doświadczenie "będzie wystarczająca , aby Komuś pomóc
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości