• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [64 a lad dzień 98l] Skorupkowo

#1
Trochę sobie tu nagrabiłem za co przepraszam, chodzi o akcję z naklejkami najpierw miałem problemy z zapłatą, a później mi się o tym zapomniało. Kiedy już sobie przypomniałem było późno i nie wiedziałem jak to odkręcić więc ze wstydu przestałem tu zaglądać. Mam nadzieję że będzie mi wybaczone i otrzymam rozgrzeszenie. Nie bijcie.Zalamka
A więc, czyli do rzeczy;
-szkiełko 60x30x35cm
- grzałka AquanEl comfortzone 50w
- filtracja AquanEl cirkulator 550 na razie z gąbką, montuje już specjalne cóś.  Wink 
- podłoże piasek rzeczny
- aranżacja; muszle winniczka i otoczaki. Za jakiś czas zamiast winniczków będą tak jak należy neothauma.

Najważniejsze, czyli obsada 1+1 lamprologus sp. ornatopinnis cameron bay F1.Big Grin 


A teraz pora na fotki.  Wink 
Całe szkiełko. 
[Obrazek: u2011_1421432451_thumb.jpg]
I mali budowniczy.
[Obrazek: u2011_1421259158_thumb.jpg]
Samczyk w pełnej krasie.
[Obrazek: u2011_1421259555_thumb.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(20-01-2015, 19:52 PM)wisłok napisał(a): Trochę sobie tu nagrabiłem za co przepraszam, chodzi o akcję z naklejkami najpierw miałem problemy z zapłatą, a później mi się o tym zapomniało. Kiedy już sobie przypomniałem było późno i nie wiedziałem jak to odkręcić więc ze wstydu przestałem tu zaglądać. Mam nadzieję że będzie mi wybaczone i otrzymam rozgrzeszenie. Nie bijcie.Zalamka

Zostało Ci rozgrzeszone i pamiętaj na tym forum nie ma obrażalskich przynajmniej wśród teamu Tongue Do kwestii naklejek możemy wrócić, pod warunkiem, że będziesz aktywnie uczestniczył w życiu tego forum np. prezentując swoje pielęgnice jak to teraz uczyniłeś Wink
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nie moje klimaty,ale rybki fajne. Nie można by na tyle nurzańca dać? Byłoby mniej pusto.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Baniaczek trochę się rozrósł. Aktualnie 98l; 70x34x42cm.

[Obrazek: u2011_1422812150_thumb.jpg]

Dla zainteresowanych rybkami mały filmik z prac budowlanych( sory za jakość, fujik HS30EXR nie nadaje się do kręcenia filmików Bezradny).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Męczy mnie pewna sprawa. Zanim na żywioł przyjąłem ornatopinnisy planowałem założenie niecki. Czy ktokolwiek słyszał o występowaniu tych ryb w towarzystwie l. callipterus?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Nigdy nie trafiłem na takie informacje, ale jestem początkujący w tym temacie zresztą to nie jest akwa na callipterusy więc nic tylko te zostawić a zakładać drugie akwa z niecką..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Te ryby nie żyją w niecce Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Aj wcale nie zamierzałem trzymać w tym słoiku callipterusów, było by to śmieszne aby 15 cm ryba pływała w takim maluszku nie mówiąc już gdzie miało by się podziać jej towarzystwo.
Szkoda liczyłem że może gdzieś pojedyncze przypadki jak np. u caudo się trafiają. Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A ja wcale nie sugerowałem że miałeś taki zamiar
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości