• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [ K ] - Biotodoma Cupido

#1
Czy Biotodomy cupido są gdzieś osiągalne? ktoś coś wie?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
ma jakis koleś na olx (Ribka) ale coś nie mogłem się porozumieć
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(23-09-2021, 15:44 PM)thaz napisał(a): ma jakis koleś na olx (Ribka) ale coś nie mogłem się porozumieć

Z tamtad ryb nie dostaniesz Haha
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Aqua tech w Rybniku ponoć ma
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(23-09-2021, 16:14 PM)barttsw napisał(a):
(23-09-2021, 15:44 PM)thaz napisał(a): ma jakis koleś na olx (Ribka) ale coś nie mogłem się porozumieć

Z tamtad ryb nie dostaniesz Haha
A ja dostałem, nawet więcej niż zamówiłem. Mam tylko obawę czy dali mi ten gatunek co chciałem. Czas pokaże jak rybcie podrosną Smile Jednak potwierdzam, że zamawianie tam to ryzykowny temat.
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Kilka osób z forum szuka/szukało tych ryb. Jest ciężko. Miałem niedawno namiary na sprzedawcę z Berlina ale z uwagi na granice pozamykane nie udało się ich wówczas odebrać. Teraz już ich nie ma.
Jak znajdziesz jakąś większą ilość to daj znać to kilka osób się zbierze.

(24-09-2021, 09:18 AM)darianus napisał(a):
(23-09-2021, 16:14 PM)barttsw napisał(a):
(23-09-2021, 15:44 PM)thaz napisał(a): ma jakis koleś na olx (Ribka) ale coś nie mogłem się porozumieć

Z tamtad ryb nie dostaniesz Haha
A ja dostałem, nawet więcej niż zamówiłem. Mam tylko obawę czy dali mi ten gatunek co chciałem. Czas pokaże jak rybcie podrosną Smile Jednak potwierdzam, że zamawianie tam to ryzykowny temat.
Możesz wstawić jakiś zdjęcia?
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(24-09-2021, 10:51 AM)Sloma napisał(a): Kilka osób z forum szuka/szukało tych ryb. Jest ciężko. Miałem niedawno namiary na sprzedawcę z Berlina ale z uwagi na granice pozamykane nie udało się ich wówczas odebrać. Teraz już ich nie ma.
Jak znajdziesz jakąś większą ilość to daj znać to kilka osób się zbierze.


(24-09-2021, 09:18 AM)darianus napisał(a):
(23-09-2021, 16:14 PM)barttsw napisał(a): Z tamtad ryb nie dostaniesz Haha
A ja dostałem, nawet więcej niż zamówiłem. Mam tylko obawę czy dali mi ten gatunek co chciałem. Czas pokaże jak rybcie podrosną Smile Jednak potwierdzam, że zamawianie tam to ryzykowny temat.
Możesz wstawić jakiś zdjęcia?
Z tym ja kupiłem akurat aulonocara stuartgranti usisya, także nie wiem czy jest sens wrzucania fotek.
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Amazon exotic import z Niemiec ma w ofercie. 35 euro sztuka 5-7 cm WF dostawa do domu, trochę szokująca cena
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Zapytałem o ofertę. Według mnie cena za rybę jest rozsądna, przecież to import. Kupujesz raz i cieszysz oko.
Wolałbym jednak odebrać osobiście, niedługo będę przejeżdżał przez Niemcy ale nie wiem czy zgodzą się na taką propozycję.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Masz rację, w sumie to import. Jedyne ,że przestaje wierzyć że samice biotodom istnieją, ale znów mam zamiar dokupić młodzież i może tym razem się uda.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości