• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Burza mózgów - obsada do akwarium 180 cm

#28
(25-02-2015, 16:40 PM)Topielec napisał(a): A to Fosso nie jest wiekszy od niektórych drapieżników? Nimbo czy Dimidio zawsze wydawały mi się mniejsze od Fossochromisa no i mniej ruchliweWink

Nie chodzi tylko o wielkość bo ta jest porównywalna jednak ja lubię obserwować ryby jak w akwarium są w stanie zachowywać się w miarę naturalnie, Fosso przy odpowiednim karmieniu będzie nadal sobąSmile.
Miałem kiedyś moje ulubione nimbo bo właśnie ich "drapieżny" sposób bycia mnie fascynuje, co z tego jak po kilku miesiącach ich żerowanie polegało na wypatrywaniu czy ktoś coś sypnie z "nieba" czy nie Tongue. Nadal uważam, że dla drapieżników, nie tylko z Malawi, potrzebne jest spore akwarium w którym można równolegle trzymać gatunki, które zapewnią przynajmniej okresową "dostawę" żarcia na które będą polowały. Weźmy dla przykładu takiego D. compressiceps, piękny drapieżnik, można mu stworzyć "łąkę" Valisnerii żeby było biotopowo i... co dalej, na kogo będzie ten drapieżnik polował? na granulki z "nieba" - bez sensu, mnie to nie bawi, mieć drapieżniki ale tylko z nazwy Sad
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Burza mózgów - obsada do akwarium 180 cm - przez filas - 25-02-2015, 19:54 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości