• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: VII Sympozjum Akwarystyczne - Pielęgnice od Podszewki

#1
Information 
Drodzy Pielęgnicomaniacy,

Zapraszamy do udziału:

   

Warto wziąć pod uwagę, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc będą zapisy. Na sympozjum można się zapisać wysyłając e-maila na adres kontakt@oya.sklep.pl Wstęp jest bezpłatny.

Rzecz jasna nie mogło zabraknąć reprezentacji Cichlidae.pl Smile

W czasie Sympozjum dwie prelekcje wygłoszą: Sendog oraz piotrK.

Do zobaczenia!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Czy znany jest już program sympozjum?
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
wg zebranych danych:
miejsce: Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
przy okazji

Czas : pewnie od 10.00
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Planu niestety nie znalazłem, ale dam znać jak tylko gdzieś zostanie opublikowany. Godziny dokładnie od 10 do 17.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Program VII sympozjum akwarystycznego, które odbędzie się w płockim ZOO 6 października. Zapisy na sympozjum przyjmowane są drogą e-mailową -  kontakt@oya.sklep.pl[Obrazek: 42085890_1852090174840777_23119853149581...e=5C2F322F]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Byłem, acz niestety nie do końca, zobaczyłem i posłuchałem, wiedza Marty i Piotra to tylko pisać książki, niedosyt Michała prelekcji /pls replayOklasky

Dyrektor ZOO Płock - pasjonat akwarystyki - do tego nasze rodzime gatunki /strzebla błotna/ ma i rozmnaża - zaciekawiły mnie.
fotki onych..

   
   
   
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Bardzo udane spotkanie.
 
Prelekcje Marty (Tanganika), PiotraK (CA) i Krzyśka (wyprawa do Kigomy) - pierwsza klasa - nie było to dla mnie zaskoczeniem Smile

Świetny wykład Piotra (wet-aqua), którego na żywo miałem okazję posłuchać pierwszy raz. Od dawna śledzę wątki dotyczące pielęgnic z Madagaskaru i myślę o tym, żeby spróbować z nimi w swoich akwariach. Kilka razy przymierzałem się do zakupu P. menarambo, ale P. damii też są świetne, a P. nourissati "wymiata" wszystkie Smile

Prelekcja o Pterophyllum trochę zbyt krótka, a wykład o Malawi niestety musiałem opuścić.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Novi, wiesz co, nawet część nie powiedziałeś Tongue

Miło było spotkać starych znajomych i poznać nowych, czyli to co lubię w takich spotkaniach najbardziej Smile Kto nie był niech żałuje.

Zoo w Płocku jest super.

Sendogom jak zwykle dziękuję za podwiezienie Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dla mnie świetne spotkanie i okazja porozmawiania "na żywo" z Osobami które bardzo cenię. Podziękowania dla organizatorów. Wysłuchałem bardzo ciekawych i na wysokim poziomie  wykładów i w końcu kupiłem książkę Krzysztofa. Do tego piękna pogoda i otoczenie płockiego zoo.Podziękowania dla Pana Dyrektora Zoo za interesującą rozmowę i dużo ciekawych informacji. Obym miał czas na więcej takich akwarystycznych spotkań.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
I trzeba dodać, że bardzo szybko czas zleciał, nie wiadomo kiedy i trza się było zbierać. Sprawdza się porzekadło, że w dobrym towarzystwie czas mija szybko. Większość opowieści na wysokim poziomie merytorycznym, i z dużym ładunkiem fascynacji tematem, co buduje, zwłaszcza gdy ta fascynacja trwa nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Nic tylko życzyć sobie uczestnictwa w kolejnych, równie satysfakcjonujacych spotkaniach, i odbywających się równie blisko mojego centrum życiowego Wink

I jeszcze jedno, zabrakło prelegenta, który równie ciekawie i bogato jak prelegenci opowiadający o pielęgnicach Ameryki Środkowej, jezior Tanganiki i Malawi, czy pielęgnic madagaskarskich, opowiedziałby o świecie pielęgnic i pielęgniczek Ameryki Południowej. A tak pozostał niemały niedosyt.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości